Wpis z mikrobloga

Poda mi ktoś te trasnfobiczne wypowiedzi Rowling. Ciągle o niej słysze w tym temacie A NIGDY nic nie widziałem. Nawet sam odklejeniec z filmu jako przykład jej skrajności daje wypowiedź jak mówiła że faceci z penisem nie powinni być z logicznych powodów w damskim wieźieniu
@wonziu1: Warto dopowiedzieć, że ona właśnie chyba powoływała się na różne przykłady ataków transkobiet na "kobiety cis" w więzieniach.

Mimo wszystko gdyby transkobieta miała trafić do męskiego więzienia, to po pierwsze jest to krzywdzące i dyskryminujące, a po drugie miałaby tam totalnie #!$%@? xD

Grząski temat.
@Pryshlyak: Ja nie jestem zbyt dobrze zaznajomiony z kontrowersjami wokół Rowling, ale na tyle co do mnie pewne rzeczy doszły, to wydaje mi się, że ta Rowling nic szczególnie transfobicznego raczej nie głosiła, no ale może się mylę, jutro poczytam sobie na ten temat.


@DEJW88: tam głównie chodzi o to, że rowling wspiera jakieś organizacje alt rightowe hajsem a kupujac gierkę wspierasz rowling. Rock udawał, że tak nie jest.
Rock zrobił materiał de facto sponsorowany, a totalnie to ukrył (1 link ledwo widoczny).


@Vayloren Tak z ciekawości to gdzie ten link wstawił? Bo sam sprawdzalem kilka filmików na temat tej gry i jedyne co było to jakiś reflink do zakupu, ale równie dobrze mogła być to współpraca z sklepem, a nie z twórcami. Coś średnio mi się wydaje, że Rock tyle lat w branży i pozwoliłby sobie na przypał w UOKiK
@Ekspert_od_niczego: ok, no to lata po wymyśleniu tej postaci. W książkach było to widoczne? Chyba jak ktoś sam jest pedalieros i widzi to co chce widzieć.

Ja mam to generalnie w dupie, niech nawet będzie zoofilem zapinanym przez hipogryfa, skoro nijak nie wpływa to na samą treść książek. Zresztą moja przygoda z HP zakończyła się w 2011 r. po przeczytaniu ostatniej części. Nawet nie oglądałem tych gównianych filmów ani nie grałem