Wpis z mikrobloga

#famemma #budda #polska #samochody #rozrywka #heheszki #ciekawostki #boxdel #mgpgarage
Koleżka Buddy, pewnie przekonał się ile można zarobić na dzieciarni i na losach, również wystawia auto na losowanko. Auto warte załóżmy 400k zł, zwróci mu się nawet 3 krotnie. Jak ktoś pamięta Zbigniew Stonoga organizował (wiadomo że nielegalnie) losowanie Mercedesa S klasy to zysk z losów był taki że zwróciło mu się więcej niż wartość samochodu.
Tylko koleżka buddy to też z pewnych źródeł niezłego ziółko, często w donate na np. u wardęgi, boxdela są wiadomości, że jest oszustem i okradł ludzi z pieniędzy i jest prowadzone przeciwko niemu dochodzenie w prokuraturze. Oczywiście Boxdel powiedział na live aferkach, że się na ten temat nie wypowie bo to jego ziomek.
Po drugie kiedyś na kanale YouTube "Duży w Maluchu" był wywiad z Panem Bartkiem "MGP Garage" na temat jego działalności. Niestety pod filmem pojawiały się komentarze mądrych widzów, którzy posklejali wszystko w całość i wyszło szydło z worka. Takie, że jak gościu prowadzący myjnie w Gliwicach ( wtedy na obecną chwilę) ma kasę na ratę leasingową Lamborghini, która wynosiła ponad 10 tys zł.
Dlatego filmik z Panem MGP Garage nagle zniknął z YouTube na jego prośbę...
Nie pchajcie tym ludziom kasy.
Zanaro - #famemma #budda #polska #samochody #rozrywka #heheszki #ciekawostki #boxdel ...

źródło: Screenshot_6

Pobierz
  • 27
@Zanaro Kiedyś oszuści robili biznesy wciskając emerytom odkurzacze za 5k albo pościel uzdrawiającą. Teraz ktoś pomyślał, że łatwiej i dużo więcej można zarobić na dzieciaczkach i oskarkach.

W przypadku emerytów trzeba było jednak się namęczyć i ryć im beret przez kilka minut wciskając kit. A tu nie trzeba, bo małolaty i oskariat już mają zryte berety przez youtube i żyją w bańce informacyjnej.
@washing_machine No nie #!$%@?. Lotto dziala w oparciu o ustawe hazardowa i własne regulamin, ktory okresla, jaki % sumy ze sprzedazy bierze lotto i tak dalej. Dodatkowo nad przebiegiem losowania czuwa odpowiednia komisja. Lotto chociaz prowizorycznie ostrzega przed zagrozeniami wynikajacymi z hazardu.

Tu masz ustawke prowadzoną na krzywy ryj i omijanie prawa, ze niby nie kupujesz losu tylko ebook i z tytulu zakupu jestes uprawniony do wziecia udzialu w losowaniu.
ma kasę na ratę leasingową Lamborghini, która wynosiła ponad 10 tys zł.

@Zanaro: 10 tys. raty to ja mam za Q8, przemnóż to przez 2-2,5 to wyjdzie realna kwota za takie samochody w najpopularniejszych formach finansowania
@adrian-goryl: Nie ma tego filmiku w internecie, ale możesz napisać do samego twórcy kanału "Duży w Maluchu" i powie Ci że był taki odcinek tylko został usunięty na prośbę MGP Garage.
@tomasz-coolins Tylko jakbyś szanowny Panie nie zauważył to Budda, zasięgowym kanałem go reklamuje np. w ostatnim odcinku i reklamuje jego losowanie.
@Zanaro: ale te wałki Bartka to stare sprawy. 10 lat do tylu, albo jeszcze dalej - chodziło o jakieś przeróbki w gruzach i części do zawieszenia, groszowe sprawy na dzisiejsze realia, a robisz z tego jakieś malwersacje finansowe. Bartek nie żyje ani z myjni, ani z detailingu, ani z yt - to akurat łatwo wykoncypować.

A z tego konkursu tez #!$%@? zarobi. Robi to dla atencji. Po co? Nie wiem, #!$%@?
@Hug0Stiglitz: skąd masz takie dane ze 99% wypożyczalni to pralnie pieniędzy XD Mój kuzyn posiada jedna z większych o ile nie największa wypożyczalni sportowych samochodów. Jakub Balchan zreszta nie jest to żadna osoba incognito wiec śmiało mogę to napisać, skarbówka prześwietla mu cała firmę srednio raz w tygodniu, życie to nie jest film a państwo w tych czasach #!$%@? tak prosto nie jest jak ci się wydaje, zreszta w 2022 padła