Wpis z mikrobloga

@Panoxar Nie, tego nie powiedziałem. Oczywiście że mogą być przypadki, że np maturzystka #!$%@? się z wzajemnością w świeżo upieczonym nauczycielu, albo że nauczycielka w jakiś sposób szantażuje ucznia, żeby ten z nią robił różne rzeczy. Ale mi chodziło o ogół takich sytuacji i reakcji na nie.
Przecież ten chłopak ma 17 lat, jest praktycznie dorosły. Nauczycielka ma 25, u nas w Polsce nic by jej nie groziło…no może poza dyscyplinarką XD


Też miałem pisać że w USA to seks z osobą poniżej 18 r.ż. to przestępstwo. W niektórych stanach nie mogą sprzedawać alkoholu dla osób poniżej 21 r. ż.
@Panoxar To prawda, zgadzam się ze wszystkim co napisałeś. Tylko jak to się na do mojego komentarza? xD Przecież ja nie bronię ani tej nauczycielki, ani tego ucznia, ani nikogo. Stwierdziłem tylko, że nie widzę niczego dziwnego w różnych reakcjach na różne sytuacje. A badaniem każdego indywidualnego przypadku niech się zajmie sąd.
@Panoxar Zawsze można olać temat po prostu. Ale ludzie tak mają, że sobie reagują na różne rzeczy. I czynniki kulturowe i biologiczne spowodowały, że w jednym przypadku ludzie reagują tak, a w drugim inaczej. I moim zdaniem jest to uzasadnione i ma to sens. Taki sposób reagowania na te rzeczy nie wziął się znikąd. Oczywiście należy pamiętać o tym, że każdy przypadek jest inny. I w sumie tyle chciałem napisać, o to
muszę Cię zmartwić, to jest jej prawdziwe zdjęcie


Zmartwić?
Ile te chłopaki miały lat?
15?
18?

"Zmartwić" - bo nauczycielka zapraszała na orgie.... .
Chyba nie wiesz co to jest burza chormonów... .
@biskup2k: Nie w każdym stanie tho.
Choć nauczyciele tam podlegają większym restrykcjom akurat i stąd często słychać o aferach z nauczycielkami.

Bardziej się odnosiłem do komentarzy wykopków wyżej o pedofilii, reakcji społeczeństwa etc. Chciałem podkreślić, że tu mamy świadome działanie biologicznie dojrzałego (niekoniecznie umysłowo) człowieka. Nie żebym to popierał oczywiście