Wpis z mikrobloga

Możliwe że to moja zasługa. Uważałabym na jego nowy pomysł mac4vip. Sprzedający 3 razu dam wyznaczał terminy dostawy i nie wywiązywał się, przy próbie dyskusji nie był wstanie dostarczyć towaru(za co dostał bana) pieniądze zwrócone przez allegro protect. Już chyba wiem skąd te magiczne ceny, wg mnie to on sobie nieoprocentowane pożyczki na allegro robi. Nie polecam zakupu przez jego stronę tam nie wiem jak wymusić na nim zwrot pieniędzy. Zwykły oszust,
  • Odpowiedz
Uważam tak samo jak kolega. Ja zamówiłem w marcu Macbooka, bo był w mega fajnej cenie z przesyłką na sierpień. Mamy końcówkę lutego, a od sierpnia odczytuję wiadomości o treście: Sprzęt pod koniec tygodnia dotrze do WAW, a później do doręczenia.
Założyłem dyskusję, wystąpiłem o zwrot pieniędzy, a allegro w mojej ocenie delikatnie umywa ręce, bo wstrzymali moją wypłatę środków z allegro protect pisząc w skrócie: Proszę spróbować odstąpić od umowy w
  • Odpowiedz
Ja również odzyskałem z AllegroProtect. Albo to były pożyczki nieoprocentowane albo typowa piramida. Kolejne komputery kupował z zaliczek dawanych przez coraz większe grupy zlecających osób. Aż w końcu się wysypał, nie miał za co kupić kompów bo włożył w coś co nie poszło i go przyblokowali, przez co nie może zrobić nowych ofert i kupić kompów dla starych klientów. Albo po prostu zamknął interes. Swoją drogą wyjątkowej maści krętacz, prostak i burak.
  • Odpowiedz