Wpis z mikrobloga

@Rkschuwdu: Jak jesteś 21 letnim studenciakiem, to robota jako caster gry komputerowej siedzi całkiem spoko, ale prędzej czy później człowiek potrzebuje stabilizacji i większej gotówki, a komentowanie powiedzmy 8h w tygodniu (i to przez jakiś ułamek roku) nie daje ani tego ani tego. Jedni i tak zajmowali się czymś innym niezwiązanym z ligą (Veggie), inni dostali propozycję "normalnego" stanowiska (Avahir który został menagerem ds czegośtam komputerowego), jeszcze inni pokończyli studia i
@piekny-patus: też nie wykorzystali tego aby zostać strimerami, coś tam próbują ale im to #!$%@? wychodzi bo się znają #!$%@? na gierce a pracują/pracowali na casterce (oprócz dziada)
@Shever: Parę razy oglądałem Magvayera bo gdzieś tam śmignął mi w środku nocy na twitchu i faktycznie przy takiej (nie)regularności to publiki mieć nie będzie, ale że na gierce #!$%@? się zna o challu z EUW bym nie powiedział :)
@Shever: Co to znaczy to mityczne znanie się przez nich #!$%@? na gierce? Bo za każdym razem jak widzę ten tekst w strone castu Polsatu to mi nikt nie potrafi na to normalnie odpowiedzieć z wyjątkiem, że gdzieś tam kiedyś raz myha powiedział Sett zamiast Lee sin i ola boga jaka tragedia xD Ja tam widzę, że drafty czytają dobrze, stan gry i następne ruchy drużyn też czytają dobrze. Gdzie wy
@Magowie0gniaEnjoyer: to że chłopy nie dotkneły poziomu master+ i nie widzią tego co widzą pro playerzy, to samo masz w piłce 1 jest od komentowania 2 przeważnie jest doświadczony piłkarz który wyjaśnia szczegóły, a na polsacie w lidze masz 2 amatrów którzy grają w przedziale brąz-platyna