Wpis z mikrobloga

Europa:
Across European markets in January, PS5 sales are up 202% compared with the year before (when there were big stock shortages). PS5 was the No.1 console last month, Switch falls to No.2 (sales down 11% compared with Jan 2022), while Xbox Series S and X are No.3 (sales down 32%) sos

Stany:
U.S. video game hardware spending was flat compared to a year ago, at $393 million. Growth in PlayStation 5 and Switch hardware spending was offset by declines across other platforms.* sos

Coz, skonczyly sie problemy z dostepem PS5 na rynku to i ilosc sprzedanych konsol wywalilo w kosmos ( ͡° ͜ʖ ͡°). Xbox BYL i BEDZIE drugim wyborem wiekszej liczby graczy i zadne

Gratulacje dla konsoli z najlepszymi grami na wylacznosc na rynku. Zaklinanie rzeczywistosci zaklinaniem rzeczywistosci, ale wyniki jasno pokazuja CZEGO oczekuja gracze. A oczekuja GIER, gier, ktorych MS nie potrafi dostarczyc bo kasa to nie wszystko**. I dlatego nawet te desperackie proby wykupywania wszystkiego co sie da im nie pomoze.

#xbox #ms #microsoft #xboxseriesx #playstation5 #sony #playstation

* - 'other platforms' czyli... Microsoft ( ͡ ͜ʖ ͡)
** - wiem, wiem. Ten rok to jeszcze nie, ale PRZYSZLY rok to juz na pewno bedzie dominacja MSu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
@Beeercik: trzeba miec skorodowany gwozdz w mozgu, zeby nie widziec w kupnie Acti dzialan monopolistycznych. Jedna z najwiekszych firm dostarczajacych oprogramowanie chmurowe oraz biurowe, chce kupic jednego z najwiekszych wydawcow gier za astronomiczna kwote 70mld dolcow. Normalna transakcja przeciez ( ͡° ͜ʖ ͡°)

MS kupil Beth i chce kupic Acti nie dlatego, ze ma widzimisie tylko DESPERACKO potrzebuje gier, gier, ktorych nie potrafia dostarczyc (wiem, wiem FOORZAAAA
@Beeercik W tej generacji już nie, ale w kolejnej jak najbardziej, gdy przyblokują wydawanie gier Acti-Blizz na PS. Kiedy kupowali Bethesde to też miało się nic nie zmienić, ale nagle Starfield to ex na X'a bo MS wymusił odcięcie od innych platform poza PC. Tyle warte są obietnice MS. Co roku jest rok Xboxa, ale nieubłagane fakty są takie, że jedyne większe tytuły poza Forzą jakie X pokaże od długiego czasu, to
@MisPluszowyZWadaWymowy : Sony samo się trochę wycofuje z tej walki o chmurę mam wrażenie. Nigdzie tego nie reklamują, nie opowiadają o tym na swoich konfach, streaming jest bo jest, ale żeby się o nim dowiedzieć to trzeba samemu poszukać informacji.
Sam chciałbym ograć kilka exów w chmurze, ale nawet nie wiem czy to jest dostępne w Polsce bo na stronie Sony nie znalazłem info.
Nawet kliknięcie przycisku 7-dniowego triala Plusa nie działa.
@Beeercik: można by się nawet pokusić o teorię spiskową że to celowy "sabotaż" żeby w statystykach wypaść marnie w 2022 roku, w 2021 byli liderem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Usługa streamowania jest tylko w najwyższym tierze kosztującym 2x tyle co PS Now, gier w usłudze dużo mniej (nawet pozabierali swoje gry, niektóre z powrotem dodają jak jest okazja, np. ratchety na rocznicę serii), no i mimo że