Wpis z mikrobloga

No i koniec zabawy, mogę chyba oficjalnie stwierdzić, że wylizałem wszystkie ściany Hogwartu.

Ogólnie zakończenie nie powala, wątki poboczne związane z przyjaciółmi bohatera są bardziej porywające niż główna linia fabuły i zdecydowanie najlepszy jest wątek Sebastiana

Mam nieco mieszane uczucia co do tej gry, z jednej strony jako maniak Harrego Pottera to coś na co czekałem od zawsze, z drugiej strony spodziewałem się, że będzie więcej elementów RPGowych niż ostatecznie doświadczyłem.

Trochę też lipa, że wybór domu jest na tyle kosmetyczny i nieistotny, że nie daje motywacji by przechodzić gry od razu ponownie tak, by zobaczyć to jedno jedyne zadanie które robi różnicę i daje dodatkowe osiągnięcie.

#hogwartslegacy
witajswiecie - No i koniec zabawy, mogę chyba oficjalnie stwierdzić, że wylizałem wsz...

źródło: end

Pobierz
  • 6
@jstefan: by zrobić postęp 100% 63 godziny, ale doliczając jeszcze do zbieranie kolekcji do końca dla osiągnięcia na steamie wyszło ostatecznie 66

pewnie dałoby się zrobić to sporo szybciej ale nie wiedziałem, że tak wiele rzeczy będzie się odblokowywało z czasem na mapie przez co często odwiedzałem tą samą okolicę wielokrotnie by zebrać coś nowego, poza tym nie spieszyłem się też jakoś szczególnie ;)
@witajswiecie: jak grasz od premiery to szacun chyba xD

Ogólnie zakończenie nie powala, wątki poboczne związane z przyjaciółmi bohatera są bardziej porywające niż główna linia fabuły i zdecydowanie najlepszy jest wątek Sebastiana

jeszcze wszystkich nie zrobilem ale ten przykul na tyle moja uwage ze oderwal mnie od wszystkiego innego
ten drugi chlopak z slytherinu to rozumiem ktos spokrewniony z voldemortem?

@witajswiecie:
jak grasz od premiery to szacun chyba xD


@aleroc: kupiłem wersję przedpremierową, więc w sumie od tygodnia, w 4 dni byłoby to dość trudne i pełne wyrzeczeń doświadczenie ;)

jeszcze wszystkich nie zrobilem ale ten przykul na tyle moja uwage ze oderwal mnie od wszystkiego innego

ten drugi chlopak z slytherinu to rozumiem ktos spokrewniony z voldemortem?


@aleroc: nie żeby to był jakiś istotny fabularny twist(w sumie wcale nie jest),
@69guziec: w sumie gdyby nie to pewnie znacznie trudniej byłoby mi odnaleźć miejsca jak kuchnia, czy pokój z balem duchów więc na plus

poza tym to wcale nie było najbardziej masochistyczne, najmniej wiary w sens miałem przy szukaniu wszystkich zagadek Merlina pod osiągnięcie xD