Wpis z mikrobloga

@userrrr: wejdź na pierwszy lepszy sklep z częściami to zobaczysz po ile są podstawowe części eksploatacyjne. Nie mówiąc juz o tym ze mechanik se pewnie dobrze policzy za wymianę głupiego oleju bo to porsche.
@userrrr: xD pewno od kilku tys. (sama wymiana oleju) do kilkudziesięciu tys. jak trzeba coś w zawieszeniu czy hamulcach zrobić. Do kilkuset kzł jak trzeba coś przy silniku ogarnąć. OC to ogólnie pikuś, problem to kupno takiego auta. Napisz do Douga deMuro, niedawno kupił takiego.
Jako daily to raczej kiepski pomysł (brak elektronicznych systemów, brak bagażnika, tylko 2 os.), pomijając kwestię utraty wartości poprzez intensywne użytkowanie i obtłuczenia na parkingach.
@v-tec: ( ͡° ͜ʖ ͡°) na aukcjach internetowych na niemieckich stronach są te auta, tylko ceny od mln ojro z groszem, czyli na nasze jakieś z 6 mln, gdyby jakiś młot mnie obtarl swoim gruzem takie auto to bym go na miejscu chyba udusił XD albo nie udusił, ale by mi bulil za blacharza i lakiernika ( ͡ ͜ʖ ͡)
@userrrr: xD chyba 1500 ale Eur i nie za miesiąc a za godzinę z opiekunem na prawym fotelu. Profesjonalni kierowcy mają problem z prowadzeniem tego narowistego konia, a ty go chcesz jak jakąś fabię wypożyczać.
Dobra, z mojej strony EOT w tym kuriozalnym wątku.
@Leniek: Jak się rozbijesz mi nim i w nim spłoniesz, to koszta poniesione w wyniku utraty pojazdu pokryje Twoja rodzina
( ͡° ͜ʖ ͡°) tj wypłacenie mi równowartości tegoż pojazdu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Leniek: Jaki krzywy ryj? ( ͡° ͜ʖ ͡°) wynajmowałbym sportowe auto i z góry zakładam, że delikwent nie jeździł nim przepisowo tylko depnie mu gazu
( ͡ ͜ʖ ͡) a że ciężko jest prowadzić carrere, więc wiem, że Cie znajde na drzewie, a wtedy mi kupisz nową, a jak zginiesz to Twoja rodzina ( ͡ ͜ʖ ͡)
@userrrr: Myślę że niewiele ubezpieczalni będzie ci chciało to ubezpieczyć.
A jak ktoś się znajdzie to strzelam ok. 10k rocznie.
Utrzymanie pewnie pod 50 rocznie jak nie więcej.

W sumie i tak cię na to #!$%@? nie stać XD
@SzalonyAndrzej: No co Ty nie powiesz
( ͡° ͜ʖ ͡°) gdyby mnie było stać na auto warte kilkka mln PLN to bym od razu kupił, a nid pytal mirków na portalu ze śmiesznymi obrazkami
( ͡° ͜ʖ ͡°) ale czekaj, jakby mi nie chcieli tego ubezpieczyć? XD przecież mają pieniądze na ew wypłate ( ͡° ͜ʖ ͡°)