Wpis z mikrobloga

Sezon wędkarski martwy, aura na zewnątrz ponura, więc człowiek czyni przygotowania do nadchodzącej wiosny. W tym roku postanowiłem spróbować łowienia wertykalnego. Właśnie wpadło echo, a czekam jeszcze na system panoptix. ( ͡º ͜ʖ͡º) Mega jestem podjadamy, bo livescope otwiera zupełnie nowe możliwości. No i łowienie w nocy będzie przyjemne, bo dotychczas w pochmurną i ciemna noc było to niemożliwe.
Nie popuszczę w tym roku sumom i sandaczom. Tym bardziej, że dwie wyprawy z kumplami na szwedzkie sandacze już zabookowane! ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wedkarstwo
smutny_przerebel - Sezon wędkarski martwy, aura na zewnątrz ponura, więc człowiek czy...

źródło: temp_file.png589188899710750389

Pobierz
  • 4
@smutny_przerebel: ja kupiłem deepera z myślą zrobienia batymetrii moich jezior i na razie pogoda mnie robi w ciula, bo jak mam wolny weekend to jezioro zamarznięte a jak jestem zajęty to jezioro czyste ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@xVert pływasz na silniku? jak tak to od razu kup to ramię do mocowania deepera do łódki, inaczej ciągle będzie podskakiwał na wodzie i tracił sygnał. Mialem deepera, najwyższy model i średnio byłem zadowolony. zdecydowanie lepiej za ten 1500zl kupić jakiegoś Strikera z bocznym skanem. ;)
Do sondowania starczy mi łódka zanętowa albo z rzutu, to małe jeziora są. Z łódki testowałem i jest spoko, jak nie ma dużego wiatru to nie ma zakłóceń