Wpis z mikrobloga

popatrzyłem na szybko na parametry gpu z czasów kiedy ksp 1 wchodził do bety i tak samo jam teraz +- 4-5 letnie gpu spełniały minimalne i to pojedyncze modele, które akurat miały 512 MB VRAM
Serio 5 letnia gpu i to najsłabsza z serii kogoś dziwi w minimalnych współczesnej gry, która na dodatek jeszcze nie wyszła? Na jak starym sprzęcie wg Ciebie miałoby to chodzić?


@keeper772: na tej karcie cyberpunk działa i to nie na minimalnych więc jak gra nie ma grafiki na poziomie cyberpunka to powinno dziwić, ze wymagania ma większe.

z tego co widziałem to ona wygląda źle nawet przy elite:dangerous a ta gra
Serio 5 letnia gpu i to najsłabsza z serii kogoś dziwi w minimalnych współczesnej gry, która na dodatek jeszcze nie wyszła? Na jak starym sprzęcie wg Ciebie miałoby to chodzić?


@keeper772: ty widziałeś w ogóle jak ta gra wygląda? Nie istnieje absolutnie żaden powód by w minimalnych było coś powyżej 1060, chociaż dużo bardziej pasowałoby tam 960/70.
Przecież to ma dużo wyższe wymagania nawet od współczesnych gier AAA jak MSFS.
Nawet
Pobierz KaiserBrotchen - >Serio 5 letnia gpu i to najsłabsza z serii kogoś dziwi w minimalnyc...
źródło: Zrzut ekranu 2023-02-17 220232
Serio 5 letnia gpu i to najsłabsza z serii kogoś dziwi w minimalnych współczesnej gry, która na dodatek jeszcze nie wyszła? Na jak starym sprzęcie wg Ciebie miałoby to chodzić?


@keeper772: Ten rtx kosztuje 1600zł i twoim zdaniem to za mało? XD Przy tej karcie to powinno trzymać 60 klatek przy 1440p
@KaiserBrotchen: No niestety właśnie tego się obawiałem, widząc te przesunięcia, brak longplayów i czekanie z ogłoszeniem wymagań na ostatnią chwilę.

Na grupkach na FB ludzie wyrażają nadzieję, że to dopiero początek wczesnego dostępu i gierka będzie zoptymalizowana. No ale kiedy skoro 4 lata po zapowiedzi i tak dostajemy półprodukt.