Wpis z mikrobloga

@Vizley
Jak chcesz mu dać kask na prezent to idź z nim do sklepu i niech sobie wybierze.

Kurde, kupno kasku to nie kupno młotka. Tyle rzeczy może cisnąć, spadać, kłuć, #!$%@?ć, brakować, niepodobać się....że cena to jest najmniejszy problem.

Nie wiem skąd jesteś ale w Toruniu (i ostatnio w Warszawce) polecam RRmoto. Znajdziesz ich na YT.
Ja nabyłem Scorpion Evo, bardzo mi się podoba patent ze szczęką która idzie aż do tyłu, a nie sterczy jak kutong.
Czy dobry? Nie wiem, póki co motorek jeszcze nie odebrany i stoi w salonie, a ja jak #!$%@? siedzę w kasku i patrzę na wykop.
BTW, was też nowy kask tak ciśnie ze wszystkich stron? Mam grubego ryja i jak te policzki mnie cisną to siedzę z ryjem w dziubek jak
@Vizley: A widzisz, ja tam opinii żadnych nie czytałem. Porównywałem z Shark-iem i nawet samo zapięcie szczęki to jest masakra. W Shark-u nie wiem dlaczego, ale jak zamknąłem szczękę, (przynajmniej tak mi się wydawało) to okazywało się, że nie jest zamknięta. Nie można było wyczaić czyjest to zabezpieczone czy nie.
Tak więc ogólnie jakość Scoriona jest moim zdaniem dużo wyższa. A że głośny? hmm każdy taki kombinowany kask będzie głośny. Ale
@sebnysa: Masz Scorpion EXO który jest pewnie dużo lepszy od EVO o którym pisałeś w pierwszym poście. O tym EVO czytałem dużo #!$%@? opinii.

Klikasz ctrl+k i w pierwszym nawiasie wpisujesz słowo które będzie wyświetlane, a w drugim link do którego będzie przenosiło po kliknięciu w nie, tzw. hiperłącze.