Wpis z mikrobloga

@damianooo8: co żywność liofilizowana ma wspólnego z robakami? Poza tym, nie każde jedzenie w proszku to żywność dla astronautów.
@ArchDelux @Logan00 znaczy ja wiem jak to działa, ale nie rozumiem dlaczego akurat robaki xD Mówię i czytam o wielu rzeczach, ale jakoś Google nie personalizuje mi reklam. O jedzeniu z robaków nie mówiłem na głos i ogólnie staram się unikać treści na ten temat.
@Jailer: internet w 2023 to gówno. Pomijając personaliowanie reklam to wszystkie Twoje aktywności/dane są zbierane i przetwarzane przez wielkiego brata, algorytm przypisuje Ci tagi i potem będą magazynować te informacje prawdopodobnie w #!$%@? czasu. Jedyna dobra rzecz to że większość informacji zbiera USA a nie jakaś Rosja czy Chiny.
@Jailer: też nie wiem dlaczego - może dlatego, że mówisz o tym rzadko albo po raz pierwszy, a są jakieś trendy wzrostowe w wyszukiwaniach, ja np. 3 dni temu po raz pierwszy od chyba pół roku powiedziałem, że boli mnie głowa i po godzinie na Facebooku był reklamy jakichś opasek uciskowych na oczy na ból głowy.
co żywność liofilizowana ma wspólnego z robakami? Poza tym, nie każde jedzenie w proszku to żywność dla astronautów.


@Jailer: Oba to żywność w proszku. Zero przyjemności z jedzenia.
@damianooo8: Ludzie jedzą jedzenie w proszku nie dla przyjemności tylko na redukcji/masie żeby łatwo liczyć kalorie. W podróży żeby jednak mieć pełnowartościowy posiłek. W chorobie gdzie przeżuwanie lub trawienie jest utrudnione i pokarmy płynne na bazie proszków są głównym sposobem odżywiania.