Wpis z mikrobloga

@pelikan-z-wykopu-lvl99: Nic dziwnego, że się zesrał bo wrzucając takie śmieci wpisujesz się w najnowszą ruską propagandę, która ma na celu ośmieszyć Polskę. Nie sądzę, że robisz to z głupoty, czy przez przypadek.
  • Odpowiedz
Chyba nie jesteście świadomi tego, że to polski portal?

Won do siebie do swoich social mediów


@BayzedMan: Oczywiście, że wiem. Nie będziesz mi odmawiał prawa do autoironii, czopku ukrofilski. Poza tym mógłbyś wrócić z tego UK, kiedy ojczyzna w potrzebie i z wojownika klawiatury przedzierzgnąć w prawdziwego, choć z pewnością "specjalnego" komandosa. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Oczywiście, że wiem. Nie będziesz mi odmawiał prawa do autoironii, czopku ukrofilski. Poza tym mógłbyś wrócić z tego UK, kiedy ojczyzna w potrzebie i z wojownika klawiatury przedzierzgnąć w prawdziwego, choć z pewnością "specjalnego" komandosa. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@pelikan-z-wykopu-lvl99: Rusek nabija się z polskich ćwiczeń dla cywili i sugeruje, że to natowskie ćwiczenia, beka ogólnie xD
  • Odpowiedz
Sraczka mózgowa spowodowała, ze masz zaburzenia myślenia.


@pelikan-z-wykopu-lvl99: no to całe szczęście że jesteś ty by mnie oświecić, bo prawie MONowi udało się mnie nabrać że to jacyś cywile podczas gdy to było szkolenie natowskich komandosów. Dzięki mireczku za pomoc i miłe słowa
  • Odpowiedz
Chyba nie jesteście świadomi tego, że to polski portal?

Won do siebie do swoich social mediów


@BayzedMan: Ukrainiec rządzi się na polskim portalu, typowe dla waszej nacji, wszędzie czujecie się jak u siebie i uważacie że wam się należy xD Lepiej jedź gonić ruskich do siebie na ukraine.
  • Odpowiedz