Wpis z mikrobloga

Witam szanownych Wykopowiczów i androidowych świrów.

Od ponad tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem telefonu spod szyldu bardzo egzotycznej marki NUBIA RED MAGIC spod szyldu bardziej znanego chińskiego koncernu ZTE. Jest to model RED MAGIC 8 PRO 16/512

Jako że marka jest dość mało rozpoznawalna na naszym rynku, chętnie odpowiem na pytania o telefon, a może przy tym kogoś zachęcę do zakupu? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dlaczego akurat NUBIA? Mój leciwy MI A2 LITE zaczął się rozpadać, a jako że zmieniam telefony raz na 6 lat, szukałem czegoś z jak najlepszymi bebechami i wyróżniającym się designem. Po kilkudniowym szperaniu, wybór padł na Red Magica. Telefon bardziej zrobiony pod gaming, ale w miarę niska cena w porównaniu do innych flagowców i wyróżniający się design oraz obłędna kwadratura (czysty prostokąt pobudził we mnie nostalgię w nieodżałowanym SONY XPERIA T ()) skusiła mnie ostatecznie do zakupu.

Za telefon zapłaciłem około 3800 zł z kodem zniżkowym na 30 euro.

Telefon nie pozbawiony wad, ale ogólnie jestem zadowolony z zakupu. Nie będę wszystkiego rozpisywał, bo w wpis się robi przydługi - pytajcie, a odpowieź otrzymacie ()

#smartfony #zte #nubia #android #gaming #pytaniaiodpowiedzi #redmagic #redmagic8pro #telefony
mirekzwirek8 - Witam szanownych Wykopowiczów i androidowych świrów.

Od ponad tygodni...

źródło: temp_file.png5492080291677870957

Pobierz
  • 23
@mirekzwirek8: w sumie interesuje mnie kwestia wentylatora, jednak to dopiero za kilka msc będziesz w stanie określić czy z upływem czasu zaczyna być słyszalny. Czy są jakieś opcje na wyczyszczenie go? Jak będzie wyglądała kwestia zabrudzeń, kurzu, drobnych opiłków etc
@mirekzwirek8: Według recenzenta z XDA ten telefon ma najgorszy soft jakiego kiedykolwiek używał. Co ty o tym sądzisz, biorąc pod uwagę że najprawdopodobniej wsparcie producenta skończy się po jednej aktualizacji albo już się skończyło?
@fishery jak napisałem w głównym poście, urzekła mnie nostalgia za Soniakami. 8 lat temu miałem SONY XPERIA T, wcześniej legendarną XPERIĘ PLAY. Wygląd ekranu i kształt bardzo mi się spodobał, a jako że Sony już tak nie przoduje na rynku smartfonów pod względem jakość = cena, skusiłem się na go ustrojstwo
@soundboy Za Nubie.
16gb ramu, procek sd gen2, ufs 4.0, ram ddrx5
Topowa wydajność, jakby jeszcze z tym softem poprawili bo wyczytałem, że dużo osób się skarży na brak tłumaczenia i mało wsparcia.

@mirekzwirek8 aktualnie sie przymierzam do kupna, ale nie wiem czy jest sens brać na raty nie w polskim sklepie :/

Płatność przeszła normalnie? ile dni wysyłka?