Wpis z mikrobloga

#telefony #apple Witam, planuję zakup nowego iPhone. Jako, że dla mnie telefon to podstawowe narzędzie nauki, rozrywki i pracy (do tego stopnia, że mogę nie miec kompa, telewizora itp) myślałem nad 14 plus. Tu pojawia się pytanie - używa ktoś może podobnej wielkości telefonu? Jak wrażenia? Obecnie mam 8 więc dla mnie przesiadka na 13 mini nawet to już większy ekran. Dziewczyna ma 11 no i niby rozmiar spoko, leży w dłoni ale do oglądania filmów już coś troszkę większego by pasowało. Jakieś podpowiedzi?
  • 8
@HIMARS: Jeśli chodzi o wielkość, przerabiałem 11 pro, 12 mini, 13 mini, 13 mam obecnie, przerobiłem też 13 pro i 13 pro max. Mini odpada w przedbiegach jedno i drugie bo bateria, a dla Ciebie pewnie rozmiar. 13 pro max ogromne i o ile do grania, filmów, whatever - jest super, bateria też, mobilność jednak żadna i nawet noszenie w kieszeni to udręka, a o obsłudze jedną ręką zapomnij. Ma to
@Eshirael: Wlasnie kurde specjalnie wycofuja te starsze modele ze sprzedazy, teraz nie ma praktycznie mozliwosci kupic 12 pro max ani 13 pro max bo wszystko nastawiaja na 14 wlasnie :/
Nie bierz 12-tek pod żadnym pozorem. Bateria w nich to dramat. 13-tki na pewno dostaniesz. Chyba, że z jakiegoś powodu tylko oficjalna dystrybucja. Jakieś pewne konta na Allegro albo stary komis komórkowy w dużym mieście brzmi bezpiecznie, oczywiście z papierami.