Wpis z mikrobloga

Wykop powinien zbanować wszystkie konta założone od 1 agresji kacapów w Ukrainę w 2014r. Pozbylibyśmy się ruskich trolli raz na zawsze.
Ktoś zapyta, a co z niewinnymi? Odpowiem, że taka jest wojna. Brutalna, zła, niesprawiedliwa, gdzie często cierpią niewinni. Za to wyobraźcie sobie jaki piękny świat byłby bez nich, czyż to nie warte poświęcenia?

#ruskietrolle #takaprawda #przemyslenia #rosja #ukraina #wojna #wykop #wykop20
PoIand - Wykop powinien zbanować wszystkie konta założone od 1 agresji kacapów w Ukra...

źródło: comment_1672095904r1h07BZ1VgVo9ukQPZY7N1

Pobierz
  • 21
  • 0
@Nacr00xx: Jestem ideowcem, nie mógłbym zarabiać na sianiu propagandy przez ruskich trolli. Jest coś takiego jak etyka w biznesie, a koszty serwerów i wynagrodzenia dla pracowników przy tych 10 użytkownikach na czas wojny powinien pokrywać rząd.
@SebastianDosiadlgo: Czarna lista wpisów i komentarzy od kont założonych od 2014 roku włącznie.
(można by zrobić, że możesz zmienić tę datę na dowolną, jak ktoś chce)

Plus myślę, że mogłaby być biała lista wyjątków dla sprawdzonych kont, które na pewno nie wpadają w onucowość i nie są blokowane.
@look997: eeee... czyli blokować wypowiedzi osób, które założyły konta po 2014 czyli przez ostatnie 9 lat? Czyli jakieś 95% użytkowników?

W tym moje konto, które założyłem 2 miesiące temu?

Ja rozumiem, że piszesz z perspektywy osoby, która ma konto 15 lat, ale... XD