Wpis z mikrobloga

@Erlein: Obecnie problem wymagań kobiet jest taki, że większość z nich chce wykształconego chłopa pana prezesa ze służbowym khutasem w czasie pracy (gdzie prezesi bardzo rzadko pracują po 8h). Niestety po tych 8-10h nadal oczekują, że facet będzie w domu złotą rączką co jest bardzo trudne bo doba nadal ma 24h. Jeśli nie uczyłeś się majsterkowania wcześniej to trudno żebyś samemu zrobił dobrze remont mieszkania za pierwszym razem kiedy twoja praca
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: musisz pracować. Najlepiej umysłowo bo pieniądze a w domu bo obowiązki, jak chcesz odpocząć to stajesz bezużytecznym narzędziem, które się odkłada na półkę bo mu się zagrzał podzespół xd
  • Odpowiedz
  • 6
@CloudSpanner: Ich nie obchodzi to że samemu potrafisz w domu coś naprawić albo zrobić remont, dla nich ty powinieneś zarabiać tyle żeby takie zadania zlecić "robolom"
  • Odpowiedz
Ich nie obchodzi to że samemu potrafisz w domu coś naprawić albo zrobić remont, dla nich ty powinieneś zarabiać tyle żeby takie zadania zlecić "robolom"


@Erlein: Ogólnie według kobiet powinieneś to potrafić zrobić tylko masz być tak nadziany, że możesz zamówić ekipę, zapłacić im, a podczas ich pracy najlepiej zrobić to samemu, dać im #!$%@?, że #!$%@? się znają i zabrać połowę hajsu albo jeszcze żeby Ci dopłacili za szkolenie xD.
  • Odpowiedz
@Erlein: Każdy z Was, który był w związku, powinien rozumieć, że tu nie chodzi o logikę. Jak kobieta z jakiegoś powodu jest niezadowolona, niedoruchana, itp. to facet będzie winny. No więc cała frustracja kobiet aktualnie idzie w stronę mężczyzn. A to są fackbojami, a to źle bo męscy, a to źle bo niemęscy. Źle bo zarabiają za dużo i ucisk kobiet. Źle bo zarabiają za mało i heheszki nie ma na
  • Odpowiedz
@Erlein: ja nie wiem jakim zjebem trzeba byc zeby w ogole zakladac ze te gownoartykuly maja jakis przekaz merytoryczny, ze ktos tak w ogole mysli. Przeciez to jest pisane tylko po to zeby wzbudzic kontrowersje - i op się wpisuje idealnie w target takiego debila postujac tu takie gowno. Nabijasz im kase a oni pluja ci do dupy.
  • Odpowiedz
@Erlein:
Aż sprawdziłam kto komentuje i lajkuje wpisy na tym onet styl życia. Jakieś Grażynki 50+ i kilku facetów.
Moglabym się założyć, że więcej wykopków, niż kobiet do 35 roku życia, czyta te "artykuły".
  • Odpowiedz
  • 1
@not_enough: zobaczyłeś sobie jeden artykuł i przeczytałeś 5 komentarzy po czym stwierdziłeś że same stare baby. Ja za to kiedy widzę tego typu artykuły nie tylko z onetu ale też np polki.pl, wp, wysokieobcasy etc to dostrzegam tam cały przekrój młode kobiety też
  • Odpowiedz