Wpis z mikrobloga

Dlaczego ten Boba Fett jest taki stary? Z moich wyliczeń wynika, że powinien mieć ze 40 lat a wygląda spokojnie na 60. Wiem, że klony starzeją się szybciej ale zgodnie z życzeniem Jango jego to akurat nie dotyczyło. Zanim ktoś napisze, że aktor który go gra (i grał wcześniej Jango) ma 62 lata, to dlaczego nie mogli go odmłodzić jak Luka w tym samym serialu/Mando czy Leię w Rogue 1? Nie klei mi się to. Już pomijając tę jego przemianę z bezwzględnego łowcę nagród w poczciwego dziadzię, niemal altruistę. Serial ogólnie do obejrzenia, szczególnie końcówka ale liczyłem, że mieli ciekawszy pomysł na tę postać, skoro już zdecydowali się wyciągnąć go z mordy Sarlacca.
#mandalorian #bobafett #starwars #seriale
  • 5
@Vargtimmen: tzn. na pewno jego kwasy żołądkowe czy co on tam ma mogły przyspieszyć starzenie ale Boba odnaleziony przez Tuskenów nie wyglądał na jakoś przesadnie wyniszczonego. Wyglądał raczej jak były łowca nagród po 20 latach spokojnej emerytury (co się w sumie zgadza, bo Atak Klonów wyszedł w 2002 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
ę. Serial ogólnie do obejrzenia, szczególnie końcówka ale liczyłem,


@jandiabeldrugi: mówisz o końcówce, w której te jego miniony giną w jakieś debilne sposoby, w ktorej armia przeciwnika zza winkla sie pojawia z dupy xD i nankoncu jaszczur wszystko miecie xD

szczerze ten serial już żenadówą trącił na końcu, oglądalem bo juz caly sezon obejrzałem..

Disney nie potrafi stworzyć serialu, w którym nie ma jasnych podziałów dobry/zły. Toteż Boba wyszedł #!$%@? po
mówisz o końcówce


@elo_: mówię o 3 ostatnich odcinkach nie o samej bitwie, która była równie kretyńska jak wszystkie bitwy w historii Gwiezdnych Wojen. Zresztą co do kretyńskiej "śmierci" to nic nie przebije tego jak Boba wpadł do Sarlacca - szturchnięty przypadkiem przez Hana Solo jakimś prętem, gdy ten się obracał i nawet go nie widział za sobą XD

Co do samego podziału dobry/zły się zgodzę i po prostu traktuję to