Wpis z mikrobloga

Na Firefoxie na Androida jest tak że jak jakaś strona długo jest otwarta w tle to ja Firefox usunie z pamięci i przy ponownym wejściu strona musi się doładować od 0.
Ale Wykop w jakiś sposób tak działa, że czasem przejście do innego okienka na dosłownie kilka sekund a następnie powrót powoduje pełne przeladowanie strony. Nie zaobserwowałem takiego agresywnego zachowania na żadnej innej stronie. Ergo - albo coś #!$%@?, albo jest to w jakiś sposób ustawione świadomie.
Czy ktoś ma pomysł co?
#webdev #wykop20 #wykop20togowno
  • 6
@Marmite: tak na 99% - wykop raczej nie ma z tym nic wspólnego i to przeglądarka decyduje, kiedy wyczyścić pamięć danej strony. Może wykop zabiera sporo zasobów i dlatego tak często Firefox go czyści.
wykop raczej nie ma z tym nic wspólnego i to przeglądarka decyduje, kiedy wyczyścić pamięć danej strony

@patryk-4: też tak myślałem, ale na Wykopie to zachowanie jest naprawdę znacznie bardziej agresywne niż na innych stronach. Nigdy wcześniej nie miałem tak że wystarczyło wyjść z aplikacji na dosłownie 10 sekund i już następował refresh. Jeśli nie jest to specjalnie, to raczej coś #!$%@? - ciekawi mnie co ( ͡° ͜ʖ