Wpis z mikrobloga

Czołem mireczkii,
jakieś 2 tygodnie temu skontaktowałem się z moim managerem na Slacku odnośnie wypowiedzenia (umowa zlecenie z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia). Napisałem do niego aby umówić się w biurze na wręczenie wypowiedzenia osobiście. Nie dostałem od niego żadnej wiadomości zwrotnej mimo że na slacku był aktywny (i wstawiał posty na grupowych kanałach). Dwa dni temu skontaktował się ze mną przełożony mojego managera z pytaniem czy w najbliższych dniach będę w biurze w celu odebrania pewnych dokumentów i że co do konkretnego terminu to mam dogadywać się z managerem. Zaraz po tym napisałem do niego wiadomość żeby się ze mną skontaktował i też cisza. Zacząłem się zastanawiać czy nie próbują czegoś kombinować za moimi plecami (że to oni chcą mnie zwolnić etc). Wygląda mi to trochę podejrzanie. Myślicie żeby próbować dalej kontaktować się z managerem czy np. wysłać mu wypowiedzenie mailowo plus z informacją SMS że takowe złożyłem? Niesttey biuro jest w mieście oddalonym o kilkaset kilometrów i ciężko byłoby mi tam dotrzeć. Czy jednak poczekać na ten odbiór papierów?

#pracbaza #kiciochpyta #praca #wypowiedzenie
  • 4