Wpis z mikrobloga

Krótka historia o tym jak xkom oszukuje klientów poprzez atrakcyjne ogłoszenie, które nie jest prawdziwe. 19 lutego zamówiłem poprzez ich strone słuchawki samsung galaxy buds 2 pro w cenie 899. W ogloszeniu na pierwszy rzut oka widniał baner promocji samsunga z cashbackiem 300zl jeśli kupisz te słuchawki. Data do ktorej cashback obowiązuje to 26 luty, a Data ktora widniala w ogloszeniu kiedy słuchawki dotra to byl 23lutego. Więc, pomyślałem, że dobra oferta i zamówiłem. Nic bardziej mylnego. Dziś sprawdzam poczte czy juz wysłali moje zamówienie, ale pusto. Pisze Więc do supportu i okazuje sie ze oni dostawe dopiero maja UWAGA 28 lutego i paragon/fakture dostaniecie też w najlepszym przypadku z ta Data czyli juz po promocji. Myślę że w momencie skladania zamówienie xkom doskonale wiedzial, że nie maja sluchawek na stanie i tylko zbieral pieniądze od ludzi takich jak ja ktorzy nabrali sie na super atrakcyjne ogloszenie. @x-kom
#xkom #scam #oszustwo #uokik
kubekdudek - Krótka historia o tym jak xkom oszukuje klientów poprzez atrakcyjne ogło...

źródło: SmartSelect_20230222_185121_Gallery

Pobierz
  • 5