Wpis z mikrobloga

Możecie polecić jakąś sprawdzoną klinikę robiącą przeszczep włosów, być może nie tak popularną, ale nieco tańszą, niż te najbardziej znane, które pewnie kupę pieniędzy wydają przede wszystkim na reklamę? Oraz jakie badania warto zrobić przed planowanym przeszczepem włosów?
#przeszczepwlosow #wlosy
  • 4
W Polsce ceny za graf 8-10 zł. Duże zakola to 3000 grafów więc sobie przelicz. Rozważ wyjazd do Turcji, taniej i lepiej niż w polszy.

Idź wpierw do dermatologa, najlepiej do takiego co na włosach się zna. Zleci Ci badania krwi, przypisze finasteryd o minox. Jak uda Ci się zahamować wypadanie to dopiero wtedy kieruj się na przeszczep.
@OgraniczeniaiLimity: Wiesz co dawno temu, ale byłem u dermatologa kiedyś, to żadnych badań mi nie zlecił, tylko od razu finasteryd i minoxidil przepisał. Finasterydu się bardzo boję, z tego względu, że trenuję siłowo i nie chciałbym spadków, więc nigdy go nie próbowałem, ale pierw by mnie interesowały te badania właśnie, czy jest on w ogóle potrzebny, a jak napisałem u mnie dermatolog nie chciał zlecić badań nawet. Muszę na własną rękę