Wpis z mikrobloga

#metal #symphonicblackmetal #gothicmetal #melodicblackmetal
#cultowe (1072/1000)

Cradle of Filth - Bathory Aria z płyty Cruelty and the Beast (1998)

Dawno temu pod tagiem postowałem coś z ulubionego Midian, ale słuchałem więcej płyt od nich ( ͡° ͜ʖ ͡°) I zupełnie nie przeszkadzało mi to, że to sztuczne i plastikowe, nawet czułem to i wiedziałem będąc młodym adeptem muzyki metalowiej ;) Przede wszystkim jednak, na ich albumach z lat 90s (właśnie do Midian włącznie) bardzo lubiłem pracę gitar. Dużo się tam działo, od fajnych riffów, przez tremola po ładne leady, do tego to wszystko było łatwo dostępne w tabulaturach (w 2000 czy 2003 to nie była taka oczywistość) i dość łatwe do zagrania. Tzn. może nie super-trywialne, ale też nie wymagające niewiadomo jakich skillsów.

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
cultofluna - #metal #symphonicblackmetal #gothicmetal #melodicblackmetal
#cultowe (10...
  • 1