Wpis z mikrobloga

Po tym jak dałem se już spokój z kluczami w tym sezonie dla gracza PVE jakim jestem szukałem czegoś co może dać sporo frajdy. Padło na mage tower i achievement A Tour of Towers. Polega on na zrobieniu wszystkich wyzwań przygotowanych w legionowym Mage Tower. Wyzwań jest 7. Lubię bardzo progresować, a jak jest możliwość zabawy w progres i to jeszcze samemu to w ogóle BAJKA! W SLach po ogromnej ilości prób zrobiłem wyzwanie dla tanka (choć wcześniej nigdy nie tankowałem) aby odblokować model zielonego miska. Potem pod koniec patcha jak juz nie było żywcem nic do roboty zabrałem się za wyzwanie healerskie też druidem. W 10.0.5 zaraz po odblokowaniu MT wróciłem tym razem w Balansie i do wczoraj było 3/7. Po ok. 150 pullkach skończyłem wyzwanie dla Retri Paladyna i jest 4/7 (btw. nie wiedziałem, że taki kozacki transmog się odblokowuje). Teraz zaczynają się schody, bo feralem, WW monkiem i SUB rogalem kompletnie nie umiem grać a tymi speckami musze zrobić pozostałe 3 wyzwania.

#worldofwarcraft #wow
Fadamaker - Po tym jak dałem se już spokój z kluczami w tym sezonie dla gracza PVE ja...

źródło: Wow_rgQbDWHdNE

Pobierz
  • 7