Wpis z mikrobloga

Drugim z powodu czemu nie możecie znaleźć partnerki może być to, ze miłość z poprzedniego wcielenia manifestuje kogoś takiego jak wy na podstawie waszego związku. W celu rozwiązania problemu wystarczy spojrzeć, w jakim znaku zodiaku i w jakiej fazie jest księżyc. Np nie
bierzcie się za wymagające zadania, takie jak szukanie potencjalnej partnerki, kiedy księżyc jest w wodnych, emocjonalnych rybach. Wtedy powinniście połączyć się ze swoją intuicją i zacząć manifestować partnerkę. Jako energia już jesteście w związku z osoba, która dopiero pojawi się w waszym życiu za jakiś czas. Na poziomie metafizycznym wszystko dzieje się się szybciej i łączymy się tam szybciej niż dzieje się w czasie ziemskim. #przegryw #zwiazki #tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 14
Zodiakary powinno się zamykać w zamkniętym oddziale


@DzazesOrozes: #!$%@? niby tak, ale u mnie dopasowanie znaków sprawdziło się w 120%. A potem sprawdzałem z poprzednimi laskami i wszędzie było niedopasowanie i nic z tego nie wychodziło. Niby foliarstwo, niby sensu nie ma, a u mnie się wszystko sprawdziło co do literki w tych horoskopach. Nawet zachowania mieliśmy praktycznie 1:1 według dopasowania zodiakalnego.

Ogólnie nie wiem, co o tym myśleć XD
@DzazesOrozes: Niby tak, ale trochę mała ta losowość, skoro wszystko się sprawdziło. I to nawet nie tylko, że ta zgodność etc. W tym horoskopie miałem nawet napisane, że np. jej znak robi pierwszy krok w takim zestawieniu. Jeden do jednego. Te nieudane też przebiegały według schematu.

Niby to może być zwykła losowość, ale podejrzanie trafna. Nie umiem w 100% negować zodiakarek, skoro u mnie to po prostu działało i działa.