Wpis z mikrobloga

gdzie szukacie używanego auta do zakupu?

To jest jakaś patologia. Szukam auta dla pracownika, nie mam sprecyzowanego. Coś ekonomicznego, ale wygodnego bo będzie trochę jeździł. Nawet nie rusza mnie czy będzie to benzyna czy diesel.
A nie przepraszam, jest jedno wymaganie: klimatyzacja. Obojętny czy manualna czy automatyczna, ale ma być. Nawet nie musi być sprawna - naprawię.

I co? I jajco.

#otomoto - to patologia, gdzie szukam auta od firm, bo na fakturę, łatwiej odliczyć vat itd. 3/4 to oszuści, którzy wystawiają auto jako osoba prywatna, bo łatwiej nabrać, a otomoto ma na to wywalone.
Dodają VIN? tia, 1111.. czy inne. To już nawet nie dzwonię, nie pytam się mam to w dupie.

Tak więc gdzie dalej szukać auta? Gdzie nie będzie takiej patologii??

A to jeszcze napiszę co szukam.
Auto dla przedstawiciela handlowego. Rozstrzał modelowy jest ogromny. Rocznik w okolicy 2010 (oczywiście młodsze też), cena do ok 15k pln. Jest mi obojętne paliwo. Stan bardzo dobry. Z wymagań, jak wspomniałem: klimatyzacja.

#kupieauto #motoryzacja
  • 16
ewne auto to jedynie polesingowe od jakiś


@jagodowy_krol: w takich pieniądzach to kupisz jedynie piździka do jazdy po mieście typu Yaris albo Corsa, a nie auto do walenia przebiegów ("wygodne"). Jak nie masz kast, żeby wziąć polsesingową Octavie czy coś tej klasy, to lepiej wynajmij to auto.