Wpis z mikrobloga

@essos szampon raczej nie ma aż takiego znaczenia, jest za krótko na skórze żeby miał realny duży wpływ na wypadanie, może stanowić jakąś tam małą cegiełkę ale na początek to #!$%@?, kup jakikolwiek szampon bez sls/sles np sessio vege 16zl, dobrze domywa. z wcierek możesz sobie kupić banfi, kultowa wcierka, duża pojemność, niska cena. Poza tym z wcierek polecam: anwen rozgrzewająca, ostatnio moja ulubiona to z crazy hair lawendowa, mniej problemów więcej
@laventel: A co sądzisz o ścierce Anwen grow me tender? Ostatnio dwie osoby mi ją polecały.
Kiedyś uzywalem wcierki Banfi, i tez nie widzialem efektów, ale nie wiem, mzoe za krotko uzywalem, bo jak zostalo jakies 25% butelki to odlozylem, bo wyczttalem ze ta wcierka zawiera alkohol, ktory powoduje wypadanie. Tzn. na wypoku ktos tak pisał

ale na początek to #!$%@?


NIe wiem co masz na mysli rpzez początek, ale ja
@essos właśnie grow me tender miałam na myśli jak pisałam rozgrzewająca. Bardzo spoko, dodatkowo nie obciążała mi włosów jak psikalam po myciu. Alkohol sam w sobie nie powoduje wypadania, inaczej nikt by nie używał takich wcierek co nie xD możesz mieć wrażliwą skórę głowy, która faktycznie źle znosi alkohol więc spoko. Ogólnie jeśli chodzi o porost włosów najważniejszy jest masaż skóry głowy więc jak wcierasz cokolwiek to poświęć kilka minut i dokładnie
tak samo w sumie jest z normalnymi wcierkami, przerabiałam ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@laventel: Serio? Tzn. jesli przestane uzywać tego grow me tender, to wlosy ktore mi po niej urosły, nagle zacznął wypadać?