Wpis z mikrobloga

Ej, jechałem se taksówką, nie? Toyotą Corollą - fajne, nowoczesne auto - z bezprzewodowym Androidem, podgrzewane fotele, bajery. Z tyłu bez problemu zmieścił się nawet mój bebzon. I tak dalej tego, nie? W każdym razie - pytam się tego taksówkarza, czemu se Dacii Logan nie kupi, bo ostatnio taki doktor mówił, że takie fajne auto bezawaryjne. Tak słyszałem, tak mi powiedziano. A ten wybuchł śmiechem aż mu salami z kanapki poleciało na przednią szybę i mówi - Panieee tylko japońskie auta. Te francuskie gówna od razu się psują. Nawet 20 tys km tą francą nie zrobię. Corolką już 50 tys przejechane i nic. Tylko olej zmieniam. No to ja mu mówię, że Dacia to chyba rumuńskie auto, nie francuskie. Na co on - co?! Panie! Jakie rumuńskie?! Dacia to francuzy są! Silniki z renuara dają! Te żabojady to o nic nie dbają i zawsze syf robią. Jak kiedyś robiłem u nich na budowie to się dźwig zgiął w pół! Tak samo jest z ich silnikami. Panie, tylko japońce pan kupuj. Wysiadłem na dworcu i pomyślałem, że dobrze, że ten Napoleon to jednak nie podbił tej Europy. Koniec.

#napierala #schoweknamiotly #bestiazewschodu #francja #pdk
Mjj48003 - Ej, jechałem se taksówką, nie? Toyotą Corollą - fajne, nowoczesne auto - z...

źródło: 05854908-1A31-41C5-B1C9-2450EE13194F

Pobierz
  • 6
@Zbr0jmiszcz: Doktor niehabilitowany mówił, że Chiny cienkie, bo Japonia może mieć 1000 bomb atomowych w 24h jeżeli by chciała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tą Japonią to jest szach mat w walce z napieralizmem, bo wychwalał ją pod niebiosa podczas okresu rajdów na Chiny xD btw. - podobno serio mogą w krótkim czasie zmajstrować około stu atomówek - mają cale know how i są atomową potęgą.(elektrownie atomowe)