Wpis z mikrobloga

@milliebobbybrown666: Nie wierzę, że są ludzie, którzy nie mając (jak ja na przykład) jakiś poważnych chorób psychicznych, serio wierzą, że istnieje tajne, wszechmogące bractwo satanistów, którzy nie mają co robić, tylko chipować Jana Kowalskiego, by wiedzieć co robi po robocie. xD
@milliebobbybrown666: Queen tak robił xD J. Todd bardzo obrzydził mi ten temat choć bardziej mi się wydaje że w tym temacie chodzi raczej o kontrowersję, showbiznes i ogłupianie popem bo ludzie lubią słuchać głupoty a chlaniu i dymaniu czyli discopolo i to jest bardziej szkodliwe niż backmasking. Todd mitoman tam twierdził że już 40 lat temu każde studio nagraniowe posiada specjalne pomieszczenie do poświęcenia płyty diabłu. No chyba że gwiazda zachęca
@DIO_: Sataniści nienawidzą Jana Kowalskiego. Masoni uważają zwykłych ludzi za bydło. Wiedza o tym, co Jan Kowalski robi po robocie, a i w trakcie jej i przed nią jest potrzebna do kontroli społeczeństwa. Chcą wiedzieć tak wiele jak to tylko jest możliwe. Ale pomyśl, jeśli to właśnie sataniści "rządzą" światem, to czyją wolę wykonują?
@milliebobbybrown666: O ile zakładamy istnienie Szatana.
A im bardziej żyję na świcie tym mniej zakładam istnienie bytów nadprzyrodzonych, chyba, że akurat mam atak choroby psychicznej.
Jeżeli jednak założymy, że Bóg i Szatan istnieją, nie chcę być po stronie żadnego z nich. Ludzie powinni być wolni od wpływów istot nadprzyrodzonych.
@DIO_: Nie ma czegoś takiego że nie jesteś po stronie żadnego z nich. Tutaj nie ma middlegroundu. Nie jesteś i nie będziesz wolny od wpływów istot nadprzyrodzonych. Szatan istnieje ale jeśli on istnieje to znaczy że istnieje też Bóg który cię kocha i chce dla ciebie dobrze.

Co do tego, dlaczego masoni tak świecą nam przed oczami swoją symboliką np w hollywood, teledyskach, mediach itp:
ta część która mówi o tym,
milliebobbybrown666 - @DIO_: Nie ma czegoś takiego że nie jesteś po stronie żadnego z...

źródło: Przechwytywanie2

Pobierz
Szatan istnieje ale jeśli on istnieje to znaczy że istnieje też Bóg który cię kocha i chce dla ciebie dobrze.


@milliebobbybrown666: Wystarczy przeczytać Biblię by wiedzieć, że on nie chce dobrze dla nikogo. Zrozum, istoty nadprzyrodzone raczej traktują ludzi jak zasób.
@Skorvez_957_: nikt sie nie da tak po prostu bez poważnego powodu schipować. Masoni przez filmy i media działają tak, żebyśmy chcieli tego, co oni. Akceptacja lgbt, satanistów, prostytucji, (późniejsza akceptacja p*dofilii) to jedne z rzeczy do których nas przekonują za pomocą mediów. Tak samo jest z transhumanizmem. Obiecują nam to, że technologia nas wyleczy, ulepszy, a może sprawi że będziemy niesmiertelni. Tego chcą oni, bo wiedzą że po tym życiu nic
@DIO_: czytałem i czytam Biblię i nie mogę sobie wyobrazić żeby ktoś po jej przeczytaniu napisał że Bóg nie chce dobrze dla nikogo. Bóg poświęcił swojego jedynego syna żebyś ty nie musiał iść do piekła. Jezus istnieje i niedługo wraca patrząc po tym jak wszystko się szybko rozkręca. Bóg jest miłością, więc o czym ty mówisz że nie chce dla nikogo dobrze? Byliśmy skazani na piekło przez to że Adam i
milliebobbybrown666 - @DIO_: czytałem i czytam Biblię i nie mogę sobie wyobrazić żeby...

źródło: jesus-reaching-hand-wall-art-focus-on-me-not-the-storm-canvas-print-710_1200x

Pobierz
@milliebobbybrown666: A ja nie chcę nieba czy piekła, mnie tu jest dobrze na ziemi. Skoro nie mam tak naprawdę wyboru, skoro nikt mnie nie zapytał, czy chcę brać udział w tej chorej grze, to po co mi wolna wola?
Nieskończoność piekła, za skończoną ilość lat życia to najdurniejszy, najbardziej niesprawiedliwy system jaki jestem w stanie sobie wyobrazić.
@DIO_: chcesz nieba, po prostu widocznie o tym nie wiesz. Jeśli podoba ci się tutaj (podziwiam, mi się nie podoba), to pomyśl o tym co nas czeka, każda pozytywna emocja i chwila jaką tutaj przeżyłeś nie wzięła się znikąd, a jej twórca szykuje dla ciebie miejsce w niebie, wystarczy uwierzyć.

"i otrze z ich oczu wszelkie łzy. Nie będzie już więcej śmierci, smutku, płaczu ani bólu. Wszystko to przeminęło wraz ze
@DIO_ Ale przecież istnienie tajnych stowarzyszeń to fakt jest. No i proszę cię, nie trzeba być iluminatą, żeby chcieć kontrolować ludzkie życie. Taka natura człowieka. A człowiek z reguły jest zły.