Wpis z mikrobloga

Ucz się synek ucz.
Miej dobre oceny, zostań inżynierem, będziesz chodził w garniturze do pracy to zobaczysz ile dziewczyn będzie za tobą się uganiać.
Każda dziewczyna chciała by mieć takiego dobrego, wykształconego i mądrego chłopaka.
Panny się będą kolejkami do ciebie ustawiać jak im opowiesz co się uczyłeś na tej politechnice.
Ale synek najpierw NAUKA a później przyjemności!
Na dziewczyny i imprezy jeszcze masz czas! Ty masz się uczyć a nie łazić po dyskotekach dla patologii!
CO o tobie sobie pomyśli jakaś dziewczyna gdy cię pijanego zobaczy?!!! Żadna dziewczyna nie chciała by takiego!
#przegryw #blackpill
Mezomorfix - Ucz się synek ucz. 
Miej dobre oceny, zostań inżynierem, będziesz chodzi...
  • 97
@gnomol: dokladnie. Chyba że masz do czegoś zajebiste predyspozucje i ktoś to w porę zauważy: nauczyciel, opiekun, rodzic czy nawet Ty sam.
Dlatego ważne jest żeby w wieku młodym próbować różnych kierunków. Czasami przypadkowo można odkryć że jest się świetnym artystą, muzykiem, bokserem piłkarzem czy innym trójboistą, a czasem ktoś kto mógł być np. top perkusistą w kraju nigdy nie usiądzie za perkusją bo całe życie starzy wymagali od niego żeby
@gnomol: Nie wiem czy to cie pocieszy, ale znam ziomków o te jakieś 5-7 cm niższych ode mnie, a znaleźli sobie dziewczyny - no ale tak są dynamiczni, z wyglądu na pewno nie chadzi ale na pewno nie brzydcy, myślę że właśnie tak 6/10.
@HeavyMagicMissle 6/10 to jest całkiem przyzwoita twarz. Już lekko powyżej przeciętnej.
Mnie denerwuje gadanie jestem niski i koleś taki jak ty pisze mi ile ma wzrostu - trochę przyzwoitości.
Mam żonę i twarz max 3/1O, ale uwierz mi nie dynama mi w tym pomogła, a jedynie zwykłe szczęście.
Aż dodałem do ulubionych. Jak byłem młodszy to pełno było takich matek i ojców, widzących potencjał "tylko W NAUCE". I ryjących głowę dzieciakom. No wiecie, tak jak babcie, które uważają, że aby poderwać kobietę trzeba "dobrze tańczyć" oraz "siedzieć w pierwszej ławce w kościele". Takie to rady. A ten filmik tutaj piękny! W pejoratywnym znaczeniu.
@Mezomorfix: Napiszę parę słów od siebie, do wszystkich narzekających pod tym tematem, dla tych co piszą, że jest za późno i tak dalej.

Damage is done. To prawda. Społeczeństwo oraz święte Madonny wasze stare zrobiły was w #!$%@?. Nic już z tym nie zrobicie. W pewnych kwestiach nic już nie zmienicie. Jeśli miks waszego charakteru i wychowania przez starych na zahukaną ciotę dobrze się wymieszał to niewiele da się zrobić. Nie
@murmurlrl: Można, owszem, ale coś podejrzewam mając żyć samotnie i tak nie warto, żeby trwało to dłużej niż do 40 r.ż. Poźniej już tylko zdrowie siada, sił coraz mniej, nie za bardzo sobie wyobrażam gnicie w samotności powyżej 40 lat
@Mezomorfix mnie nikt nie chce zatrudnić a nawet jak zatrudni to i tak się na mnie gapią wszyscy i nie idzie pracować normalnie jakby wyczuwali mój przegryw z kilometra
Będzie magik na 30 taki już mój los najwyraźniej
@Eteres: ja niestety dopiero w wieku 23 lat przejrzałem na oczy i zorientowałem się że przez całe życie byłem robiony w #!$%@? przez rodziców i społeczeństwo, stanowczo za późno żeby cokolwiek zmienić...


@Sadomason: ja w wieku 25 lat, ale jeszcze coś się udało zmienić