Wpis z mikrobloga

to nieśmieszny żart że w polszy nie ma żadnej dobrej sieciówki z kurczakiem czy nawet lokalnych kurczakodajni tylko jakies #!$%@? kfc drogie i #!$%@?


@Raisei-chan: Niezbyt rentowane u nas, w krajach arabskich lokali z kurczakami jest pełno
@Raisei-chan: Ale mi przypomniałaś tera, u mnie w powiatowym było coś takiego parę lat temu, jak w liceum byłem. Nazywało się McKurczak, tylko raz tam jadłem. Szedłem z jednym kolegą z klasy gdzieś i zaproponował, żebyśmy tam weszli coś zjeść na szybko. I kupiliśmy sobie taką solidną tortillę właśnie z takim kurczakiem w panierce złocistej, pyszne to było i kosztowało 10 zł. Dzisiaj pewnie po 30 by było xD
@Raisei-chan: pierwszy lepszy wietnamiec ma zajebistego kurczaka i co najważniejsze występują prawie na każdym zadupiu a nie tylko w miastach wojewódzkich xD Ostatnio na moim #!$%@? zamówiłem obiad dla całej rodziny za 60zł od wietnamczyków i był #!$%@?
to nieśmieszny żart że w polszy nie ma żadnej dobrej sieciówki z kurczakiem


@Raisei-chan: niedawno w amerykańskim serialu widzialem product placement Los Polakos Hermanos. Narazie zaczeli w Albukierki ale niebawem otworza w PL bo niemiecki wlasciciel.