Wpis z mikrobloga

Rozkmina na wieczór, ale z inspiracji @Troyden i jego materiału spod poniższego linku.
https://youtu.be/CHZGbdmDfjM

Poniżej wymieniam pierwszych dziesięciu przynajmniej doktorów wraz z ich specjalizacjami, którzy przyszli mi na myśl i których spotkałem na YT oraz w przestrzeni medialnej:
- dr Tomasz Rożek (fizyka),
- prof. Andrzej Dragan (fizyka),
- dr Dawid Myśliwiec (chemia),
- dr Stanisław Bajtlik (fizyka),
- ks. prof. Michał Heller (fizyka, filozofia),
- prof. Krzysztof Meissner (fizyka),
- prof. Andrzej Nowak (historia),
- prof. Rafał Chwedoruk (nauki humanistyczne),
- dr Jacek Bartosiak (prawo),
- prof. Antoni Dudek (nauki humanistyczne).

Poniżej wymieniam kilka cech powszechnie uznanych za negatywne: buta, arogancja, pycha, wulgarność, frustracja, chamstwo, fanatyzm, zarozumialstwo, krytykanctwo, agresja, egoizm, tupet, zawiść.

Spośród wymienionych wyżej cech jedynie u Dragana i Myśliwca przypominam sobie lekkie objawy arogancji i krytykanctwa (z którymi wymienieni starają się walczyć), a u Bartosiaka czasem wychodzi zarozumiałość.

Teraz pomyślcie o naszym doktorze niehabilitowanym i o tym jaki poziom reprezentuje on w zestawieniu z wyżej wymienionymi (tak mi się wydaje) mądrymi ludźmi. Jeszcze raz ukłony za inspirację w kierunku @Troyden.

#napierala
  • 13
@bkce: Ja to wiem man, czytałem ,,Pacyfik i Eurazję'', dlatego zdziwiło mnie to ,,prawo'' jako dziedzina działalności naukowej Bartosiaka.
Tak, przywalam się o bzdury - idę w coś pograć :D
@Solen: a bo ja to zerżnąłem wszystko z Wikipedii, a tam jest napisane, że skończył prawo bez wzmianki o doktoracie. Tak to teraz widzę, że wszędzie piszą o pracy dotyczącej geostrategii USA i Chin na Pacyfiku i czasem przedstawiają jako doktora nauk społecznych, więc chyba taki dopisek trzeba by poczynić ()
robione na PAN. Obrona z wyróżnieniem. Wśród recenzentów m.in. Prof. Generał Koziej.


@bkce: proszę nie zapominać, że osoby w świecie, które kształtują opinie społeczna sa pozytywnie weryfikowane przez "nasze" amerykańskie służby, szkolone w Waszyngtonie (vide premier Szydło) następnie przekazują wizje Waszyngtonu, odnoszę sie do doktoryzacji barta oraz recenzji Prof.Kozieja
@aarrttkk: Jego recenzje doktoratu oraz sprawozdanie również są w BIP. Wszystko można sobie poczytać. Z prof. gen. Koziejem miał recenzję pozytywną z uwarunkowaniem, że musi go na kolosie przekonać, bo miał zastrzeżenia co do metodologii. Co zrobił? No jacha, że przekonał. xD