Wpis z mikrobloga

Polecicie jakiegoś psychoterapeutę z #lublin dla chłopa po 30?
Problem w postaci samotności, nie tylko w sensie braku żony, ale ogólnie braku możności zaspokojenia swoich potrzeb towarzyskich choćby z koliegami. Duże trudności w nawiązywaniu relacji z ludźmi z powodu dłguotrwałego doświadczania nienawiści w dzieciństwie, a w zasadzie to jusz od czasu życia prenetalnego.

Leki antydepresyjne nie rozwiązują problemu tylko go wygłuszają i zniechęcają chłopa do działań, które by pomogły mu wyjść z samotności. Tak przespałem ostatnie 4 lata, żrąc te leki zamiast próbować szukać se żony.
#psychoterapia #psychiatria
aczutuse - Polecicie jakiegoś psychoterapeutę z #lublin dla chłopa po 30?
Problem w p...

źródło: chlop

Pobierz
  • 52
@aczutuse: Jeśli chodzi o szukanie żony, to lepiej iść poszukać grzybów. Zawsze to jakaś frajda i na pewno zysk w postaci pysznego grzybka do zjedzenia. No i "dzień dobry" zaczniesz mówić, zamiast samo "dzień"
@ZielonaMarysia: ja jestem uporzadkowany pod każdym względem za wyjątkiem samotności. A to mnie jusz taki boli, że mam myśli saomobójcze aż.

jak ćpałem antydepresanty to to mniej odczuwałem, ale jak przestaję to czuć to przestaję też działać i zasypiam, więc w moim przypadku trzeba niestety działać w bólu, a nie najpierw pozbyć się bólu.
@A_R_P: Potrzebuje spełnienia swoich potrzeb. Ma teraz poradę za darmo.

jak ćpałem antydepresanty to to mniej odczuwałem, ale jak przestaję to czuć to przestaję też działać i zasypiam, więc w moim przypadku trzeba niestety działać w bólu, a nie najpierw pozbyć się bólu.


@aczutuse: Ty nie masz tego mniej odczuwać, zagłuszasz jedynie sygnały jakie ci wysyła twój organizm. To nic dobrego. Masz dążyć do zaspokojenia potrzeb, nie zagłuszenia wezwań o
@AnonimoweLwiatko: no wiem, ale normictwo i tak bedzie pierdzieliło "uporządkuj swoje życie". A każdy z nas widzi co chwila patusów co obracają Polki, oni nic nie musieli uporządkowywać. Ja se jestem dobrym chłopem, mam wszystko na swoim miejscu za wyjątkiem mozliwosci zaspokajania potrzeb towarzyskich.
@AnonimoweLwiatko:

Duże trudności w nawiązywaniu relacji z ludźmi z powodu dłguotrwałego doświadczania nienawiści w dzieciństwie, a w zasadzie to jusz od czasu życia prenetalnego.

Ten fragment pominąłeś? A Twoja darmowa rada to "idź pobiegać". XD czasami lepiej się nie odzywać, serio.