Wpis z mikrobloga

@Lempek:
Madryt to piękne i zabytkowe miasto, które oferuje wiele atrakcji dla turystów. Możesz zobaczyć znane muzea, takie jak Prado czy Thyssen-Bornemisza, spacerować po Plaza Mayor i Gran Via, podziwiać Pałac Królewski i Świątynię Debod, a także odkrywać mniej znane zakątki i ośrodki kulturalne123.

Jeśli chcesz podziwiać panoramę miasta, możesz udać się na jeden z punktów widokowych, takich jak dach budynku El Corte Inglés na Plaza del Callao, gdzie możesz zobaczyć
@magnuss: xD, nie wiem co to za moda na wrzucanie wygenerowane przez chatgtp odpowiedzi. Od razu widać że to AI i co to w ogóle wnosi do odpowiedzi?

Wiadomka, że te najpopularniejsze miejsca mam na liście do zwiedzenia, chodziło mi raczej o inne, mniej popularne czy oczywiste. Na sensowną odpowiedź mogę liczyć tylko od kogoś kto albo tam mieszkał przez jakiś czas, albo wielokrotnie bywał, lub się bardzo interesuje Hiszpanią/samym Madrytem.
@Lempek: No rzeczywiście nie napisałeś, że chodzi Ci o mniej znane miejscówki. Moim zdaniem to są najważniejsze punkty do zwiedzenia w Madrycie i ChatGPT poradził sobie świetnie bo zaproponował nawet najstarszą Chocolatería San Ginés, która była założona w 1894. Jeżeli jedziesz do Madrytu wyłącznie na kilka dni to te punkty to i tak będzie już za dużo do zwiedzenia . Warto wejść też do Museo Casa de la Moneda, a poza
  • 0
@magnuss witam, wybieram sie do Alicante za kilka dni i mam kilka pytań. Nie da sie do Ciebie odezwać na priv, mógłbyś sie do mnie odezwac? Z góry dzieki!
@sbd: Hej, do Ciebi też się nie da napisać "Wysłanie wiadomości prywatnej nie jest możliwe." Napisz do mnie na Instagramie " MarynarzSwiata"