Wpis z mikrobloga

@MaxiKing123: wiesz, uważam że organizm, potrzebujący wolnego, to organizm, który porządnie dostał w dupę. Moim zdaniem nikt nie weźmie tyle krwi, żebyś nie mógł pracować, bo jeden by nie mógł pracować a inny by kopnął w kalendarz. Zależy co robisz, jak masz w robocie mocne cardio, to może być tak jak piszesz :)
@MaxiKing123 zależy jaki masz organizm. Ja po oddaniu nie odczuwam żadnych efektów poza zadowoleniem, że mogłem pomóc. Może lekko kondycja spada, więc jak machasz łopatą to będziesz mniej wydajny, ale w pracy biurowej nie powinno przeszkadzać. Sprawdź.
Po oddaniu krwi dam radę normalnie pójść do pracy biurowej, czy będę odczywał na tyle silne skutki oslabienia, że będe zmuszony korzystać z tego dnia wolnego?


@MaxiKing123: Prawidłowa odpowiedź na takie pytanie brzmi: Tak.
@MaxiKing123: Ja po oddaniu krwi przeszedłem przez pół miasta z choinką (rozdawali przed świętami) i nie czułem się mocno osłabiony. Myślę, że spokojnie mógłbym pracować biurowo, a nawet lżej fizycznie. Więc zależy od organizmu. Ale po co to robić jak dostajesz dwa dni w pełni płatnego wolnego.