Wpis z mikrobloga

#squash

Zostawie dla potomnych bo może będzie ktoś szukał :-)

Jakoś czas temu w końcu zdecydowałem się kupić buty jakieś z amortyzacja, trzymaniem nogi itp. Niż moje newfeel z decathlonu za 49zl kupione 19 lat temu

Najpierw zamówiłem Asics zgodnie z rozmiarem stopy ale były za małe (zamówiłem dwa modele) między czasie jakieś hummel mizuno ale też średnio leżały. Miałem zamówić większe asics bo polecała ale w sumie jeszcze zamówiłem po dwa rozmiary te z decathlonu typowo do squasha plfeel czy jakoś tak za 319zl. Ale to jest kompletny nie wypal na moją stopę bo mam lekko szersza niż standardowa.

Znajoma doradziła.mi adidasy. I w sumie sobie myślę że mam kilka par i rozmiar zawsze się zgadzał i są wygodne na moje stopy. Zamwoile. Model Ligra 7 i powiem wam że naprawdę są spoko na szersza stopę i na długość dobre jak każde które noszę także mogę śmiało polecić :-)
  • 4
@Insiders takie tl;dr najwygodniejsze buty dla osoby z szerszą stopą wyrabia adidas. Niestety Decathlon mimo dobrej konkurencyjnej ceny, w przypadku szerokich/większych stóp ma niewygodne buty, więc nie warto tam szukać.
@kureci_paratko: na to by wychodziło :) bo nie odczuwam żadnego dyskomfortu nijeżeli było to w przypadku decahtlonu czy mizuno

@programista15cm ale do squsha używasz? Może być że się sprawdzają ale jak już na szczeście kupiłem pasujące nie będę testował nic więcej :D