Wpis z mikrobloga

cześć Mirasy,

prawie miesiąc temu opisywałem swoje przeboje z pekao SA i historię przelewu za mieszkanie, bo właścicielka od której najmuję lokum, zmieniła rachunek bankowy. Wyobraźcie sobie, że sytuacja znów się powtórzyła, zablokowali mi przelew xD Na dodatek pani na infolinii stwierdziła, że podałem niepoprawne dane weryfikacyjne i zablokowała mnie w pekao24 że nawet sobie blikiem hotdoga z żabki nie kupię xD Podjąłem decyzję, że zamknę konto u tych zjebów, bo to się nie da tak prosperować. I teraz takie pytanie, bo w ofertach rachunków bankowych teraz nie siedzę - gdzie najlepiej opłaca się założyć konto? Głównie chodzi mi o bezpieczeństwo na spox poziomie i mniej #!$%@? konsultantów, którzy są głusi na to, jak podaje im się wprost dane weryfikacyjne.

#pekao24 #pekao #bankowosc #bank
  • 6
@Drill90: Na pewno nie polecam mBanku. Tam załatwianie czegokolwiek to tylko nerwy i #!$%@? automaty. Od kilku lat mam też w millenium i nie narzekam na nic. Fajna aplikacja, wszystko robię przez bank - kupowanie biletów na komunikację, logowanie do epuap, 500+ czy inne rzeczy urzędowe.
@Drill90: Ja mam od zawsze w PKO BP, darmowe konto pod warunkiem chyba 3 płatności kartą w miesiącu. Apka działa cały czas, bardzo rzadko zdarzają się zwiechy. Wiadomo że to państwowy moloch, ale dzięki temu sporo rzeczy urzędowych można załatwić przez stronę banku.
@Drill90: Ale skargę złożyłeś czy machnąłeś ręką??Takie sytuacje według mnie trzeba wyjaśnić z bankiem, być może jest rozwiązanie tylko rozmawiałeś z niewłaściwą osobą....
@Yakotak machnąłem ręką miesiąc temu. Teraz już tak tego nie zostawię, bo nie po to jest opcja przelewów internetowych, żeby biegać do oddziału z wyjaśnieniami zwłaszcza wtedy, gdy goni cię czas na zapłatę rachunku.