Wpis z mikrobloga

#ukraina
Może mi ktoś odpowiedzieć na to pytanie bo jestem za głupi?

Czemu ludzie się podniecają i mówią, że rosja strzelila sobie w kolano wrzucając filmik do sieci z egzekucji ukraińca?

I co to zmieni bo nie rozumiem?
Do tej pory rosja popełniła mnóstwo zbrodni wojennych np:
- atakowanie w mundurach ukraińskich/polskich itp
- atak na cywilne pozycje
- mordy i gwałty na cywilach
- używanie "nielegalnej broni"
- zostawianie min pułapek w cywilnych obiektach np. domach
- używanie min, które nie posiadają systemu dezaktywacji po jakimś tam czasie

To co to zmieni? Ktoś za to poniesie odpowiedzialność?
No pewnie nie.

Wojna pewnie się tak skończy że będzie traktat o pokój a rosja będzie miała nowe ziemie.
Bo z całym szacunkiem ile by Ukraina niedostała sprzętu to niestety ma mniej siły żywej. Bo co z tego, że ukraina dostaje sprzęt jak nie będzie osób, które będą mogły to obsłużyć.

I pewnie za x lat wszyscy politycy o tym zapomną i będą zbijać piątke z putlerem na jakiś igrzyskach/olimpiadach.

Nazywajcie mnie onucą ale grałem w plemiona i wiem że 1000 pikinierów (rosja) pokona 100 ciężkiej kawalerii(ukraina)

No nie rozumiem, jak putin wygrałby wojnę przestrzegając tych wszystkich "praw wojennych" to byłby GITEM? ale jak pozwala na gwałty i false flagi to już nie?
  • 6
Wojna pewnie się tak skończy że będzie traktat o pokój a rosja będzie miała nowe ziemie.


@kodecss: no i #!$%@? takie "zwycięstwo" rosji jak po Wojnie Zimowej też jest do zaakceptowania o wiele więcej niż marzyłem rok temu xD

I pewnie za x lat wszyscy politycy o tym zapomną i będą zbijać piątke z putlerem na jakiś igrzyskach/olimpiadach.


@kodecss: tiaaa rosja nadal nie odrobiła strat po sankcjach w 2014 więc
Nie, a synem rybaka nie był jezus? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kodecss: byl i wiele innych osób też zwłaszcza nad morzem xD

Na forum.plemiona.pl był dział, gdzie wrzucało się śmieszne teksty wysyłane do supportu.

Sąsiadowałem na świecie 4 z gościem o nicku synrybaka wysłałem mu zwiadowców do wioski a ten zaczął mi pisać obraźliwe wiadomości więc farmiłem go ciągle a jak nie mogłem to ktoś z plemienia
@KakaowyTaboret: O też grałem na świecie czwartym ale to musiało być jakoś w 2006-7 roku. Fajne wspomnienia wróciły. Pamiętam, że były tam plemiona MAD - to były koksy. Red Rubikon czy coś takiego i masówka Cień Mgły czy coś takiego.