Wpis z mikrobloga

#2137 #wykopobrazapapieza

Niestety ale żadne fakty dużo tu nie zmienia, stare baby będą tylko bardziej agresywne z powodu tego bezpardonowego ataku na kościół i wartości..tvpis ma gotowe paski na najbliższy miesiąc a szkoły u mnie w Polsce C zaraz zaczną wciskać kit dzieciom ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Apeluje o zwiększona aktywność #cenzopapa żeby zrównoważyć te siły
nicspecjalnego - #2137 #wykopobrazapapieza

Niestety ale żadne fakty dużo tu nie zmie...

źródło: ty-chamie-z-tvn-pan-jezus-nie-byl-zadnym-zydem-tylko-polakiem-i-katolikiem-stare-baby

Pobierz
  • 13
@nicspecjalnego: no to jest wlaśnie problem tego kraju, u nas katolicyzm wszedł na taki poziom, że chyba Irlandia w latach 90 była wyżej od nas... Tego to się nie zmieni i niestety musi wymrzeć pokolenie ludiz wychowanych w latach 50-70, także jeszcze z 10-12 lat, zanim zaczną być mniejszością.

Gorzej jak ich dzieci na starosc przejda na taki sam poziom atolicyzmu jak ich starzy, wtedy to niech juz nas Niemcy anektuja,
Niestety ale żadne fakty dużo tu nie zmienia, stare baby będą tylko bardziej agresywne z powodu tego bezpardonowego ataku na kościół i wartości..tvpis ma gotowe paski na najbliższy miesiąc a szkoły u mnie w Polsce C zaraz zaczną wciskać kit dzieciom ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@nicspecjalnego: Przy Kościele będą zostawać już tylko najbardziej agresywne jednostki.
@nicspecjalnego: mnie zawsze bawi że ludzkość jest w stanie wytworzyć kult wobec jakiejś jednostki która w sumie też jest człowiekiem xD taki Karolek Wojtyła też przecież ruchał, korzystał z życia i miał swoje za uszami założę się, że w szkole komuś #!$%@?ł, nie raz pewnie dał w szyje i zdychał na kacu. No zwykły typ tyle, że przyfarcił bo mu się trafiło kierownicze stanowisko w największym korpo świata. A dla starych
@GrochenMochen W Polsce się to nie uda. A wiesz dlaczego. Bo polski katolicyzm jest bardzo fanatyczny i bardzo ale to bardzo różni się od zachodnioeuropejskiego.
Śmiem nawet twierdzić że jest więcej różnic niz podobieństw.
Młodzi Polacy twz zapadają na ta chorbe i to się nigdy nie skończy.
wtedy to niech juz nas Niemcy anektuja, bo ratunku nie bedzie xd


@GrochenMochen: A jaki jest ratunek teraz, skoro względnie młodzi ludzie mogą z JAKIEGOKOLWIEK powodu pisać takie rzeczy?

Sorry, ale nie widziałem żadnej dewotki z większym fanatyzmem. Nawet jeśli pisałeś to "w żartach".
de mortuis aut bene aut nihil


@Szybkie: typowe, ale złe zastosowanie tej maksymy.
Dotyczy ona szczególnie czasu żałoby, w czasie żałoby demonstrowanie swych pretensji, negatywnej wiedzy o zmarłym stanowi brak taktu, ale żałoba nie trwa wiecznie..
Do tego inne zasady dotyczą osób publicznych