Wpis z mikrobloga

@Parotia: x100v jest w sprzedaży, ale jak sklep dostaje dostawe to od razu idzie do ludzi, którzy wcześniej podpytali. Tak dwóch znajomych kupiło w cyfrowe. Raczej też trzeba się nastawiać na to, że będzie nowy model niedługo?
@cohontes: O proszę, to nie wiedziałem. Czytałem coś, że ma być konferencja w Kwietniu i bardzo możliwe, że będzie zapowiedź nowego modelu, następnika x100v.
Racja, w cyfrowe widzę jest napisane "na zamówienie" ale z ceną to oni pojechali =D Napewno nie jest to warte 7500zł
@jedmar: mieli zazwyczaj najrozsądniejsze ceny. Reszta bazuje na hype i tym, że znajda w jelenia. Jest ogromny problem z dostepnością x100v, Fuji niby mowilo ze w ciagu 3 miesiecy uda sie rozwiazac problem no ale sam nie wiem. Raczej zapotrzebowanie jest o wiele wieksze
@jedmar: @cohontes Z tego co czytam ludzi w necie, to ogólna opinia jest, że Fuji to jeszcze zajmie conajmniej pół roku żeby w ogóle dogonić zapotrzebowanie =( Więc fala zawyżonych cen jeszcze się długo utrzyma. Osobiście zacząłem się rozglądać też za innymi modelami i liczę, że może seria XT pójdzie niedługo w dół. Może i nie tak mobilnie jak z x100v, ale można nieco więcej ukręcić z nich =)