Wpis z mikrobloga

Cześć, potrzebny ktoś kto ma xboxa.

Mam możliwość kupna xbox one + 1 pad bez gier w bardzo dobrych pieniądzach (300zł). Nigdy nie miałem konsoli więc nie wiem jak to wygląda. Na co zwrócić uwagę przy kupnie, żeby się nie okazało, że konsola przestanie działać po tygodniu?

Jak działa ten game pass? Widze, że pierwszy miesiąc jest za 4zł a potem za 40zł. Ale można tworzyć ciągle nowe konta co miesiąc, czy jak to wygląda?

#xbox #konsole #xboxseriesx #xbox360 zawołam też #playstation
  • 9
@sberatel: Ok, a gdyby się okazało, że jest kradziona? Można to jakoś zweryfikować? Albo czy można "namierzyć" taką konsole tak jak telefon? Oczywiście spiszę z gościem umowę kupna sprzedaży na wszelki wypadek, ale nie chcę sobie robić problemu za 300zł.

Ogólnie uważasz, że 300zł za tą konsole to dobra cena? Wersja zwykła xbox one 500G biała + pad biały
@albertmilosz: Jak będziesz sprawdzał napęd, to weź dwie płyty. DVD (najlepiej dwuwarstwowe) I Blu-ray. Xbox ma dwa lasery i potrafią paść niezależnie. Oczywiście płytki nie muszą być z grami, mogą być filmy.
Btw, jak napęd nie będzie działał, to zamiast rezygnować spróbuj jeszcze cenę zbić po prostu :v