Wpis z mikrobloga

@FircykPiecyk: Całe życie grałem na PC, dopiero kilka miesięcy temu kupiłem pierwszą konsolę, więc nie powiem, że z padem czuję się jak ryba w wodzie. W KCD grałem już kiedyś na PC, jednak chciałem ograć Royal Edition i zastanawiałem się nad opcją K&M, bo trochę mnie przeraża perspektywa gry padem w tą grę xD
@bolo2015: Moim zdaniem walka bronią białą jest bardziej przystępna właśnie na padzie. Jak masz pięć kierunków, to lepiej imo gałką wskazywać. Najgorsze będzie oczywiście łucznictwo, które same w sobie łatwe nie jest, bo nie ma żadnego celownika i trzeba trochę poćwiczyć by wyczuć/wyskillować samą umiejętność. Poza tym ofc otwieranie zamków, ale to zależy od osoby - większość ludzi strasznie płacze, że się nie da, ja dawałem radę, chociaż nie obyło się
@bolo2015 wlaka w zwarciu i poruszanie się jest spoko, konsole mam od roku dopiero i jakoś się powoli przestawiam. FPS na padzie to trochę ciężko. obczaj sobie jakieś assassin's Creedy, tam masz możliwość mocnego auto aima włączyć i na pierwszą gierkę na konsoli było to dla mnie spoko
@FircykPiecyk: Pierwsze na xboxie ograłem RDR2 i gra wydawała mi się bardzo dobrze dopasowana do pada. Grało się przyjemnie i wygodnie. Oprócz tego popykuję jeszcze w Fifę i Mortal Kombat 11 i pad jest idealny pod te gry. To nie jest tak, że pad jest dla mnie zupełnie jak ciało obce, tylko wolałbym KCD ograć na K&M, bo pamiętam jak trudna była walka wręcz, nie mówiąc o łucznictwie bez celownika :D