Wpis z mikrobloga

@Kryspin013 ale będziesz używać argumentów czy nadal będziesz wrzucał niepowiazane zdjęcia? Takinjak Yy i pozostali jesteście krzykaczami, co krzyczą bzdury, obrazaja, nienmaja argumentów ale przez to ze głośno i obrażaj to uważają ze maja rację. Nie odpisuj, bo kuz cie wyjaśniłem
@Kryspin013 ale będziesz używać argumentów czy nadal będziesz wrzucał niepowiazane zdjęcia?


@Berkel_88: co jest niepowiązanego w tym, że biegasz po wykopie z obsraną dupą od kilku dni w obronie papaja i używasz jakże genialnych argumentów, że:
- to były inne czasy
- nie zrozumiesz bo za kłody jesteś
- papież stary był to może zapomniał o pedofilii (pic rel wyżej)
? xD

Najpisałem ci wyżej, że watykan boi się odtajnić archiwa.
@Kryspin013: to w końcu pis to lewactwo jak twierdzą zwollennicy konfederacji rosyjskiej, czy głosujemy na pis żeby zaorać lewactwo, niech ktoś mi to wyjaśni np pan janusz bo jestem za głupi na to


@duszan_z_kapitana_dupy: k0nfiarze robią fikołki że niby pis to nie prawcia żeby udawać, że światopoglądowo to się praktycznie od siebie nie różnią.
@Berkel_88: na pewno KK(K)
opublikowałby dokumenty które szkodzą ichniemu PR, bo wiadomo, zawsze tak kościół robił, a nie, czekaj, nigdy tak nie robił.
xD
@Kryspin013: najlepsze w tym kraju jest, że prawica (PiS) jest ekonomicznie bardziej na lewo od lewicy światopoglądowej (PO)
Razem byliby dla mnie idealną partią (gdyby jeszcze wywalić skandale na miliardy złotych PiSu)