Wpis z mikrobloga

nie mam już siły do tej #!$%@?.
Po 2 tygodniach #ctdi / #regenersis odsyła mi telefon po wymianie baterii (to już druga naprawa, bo za pierwszym razem mi nie wymienili i wysłałem go drugi raz ) i teraz się okazuje że nie działają jakiekolwiek połączenia komórkowe - telefon nie rejestruje się do sieci, czasem ich nawet ręcznie nie wyszukuje, a jak wyszuka to się nie łączy

to już nawet nie jest śmieszne, mam nadzieję że wyślą mi jakieś info ze nie wiem, mam splunąć za ramię i zbic na niego jajko to się naprawi, bo to już przesada, nie chce znowu go pakować i wysyłać a później czekać tydzień na jakąkolwiek zmianę statusu, w międzyczasie mi powiedzą że to ja go zepsułem i w ogóle to 80zl się należy za samą diagnostykę i przesyłki
#telefony #gwarancja #serwis #zalesie
msichal - nie mam już siły do tej #!$%@?.
Po 2 tygodniach #ctdi / #regenersis odsyła ...

źródło: temp_file.png3715965891175528729

Pobierz
  • 4
@PrynceBR: musiałbym chyba statystykę prowadzić, bo mój telefon był u nich z 5 razy.
Najdłużej to czekałem chyba z 2 tygodnie, bo najpierw kłóciłem się o wycenę, po czym jak już się zgodziłem, to i tak nic nie robili z tydzień bo okazało się, że nie mają baterii na stanie. Pod koniec jak już tylko odsyłali mi telefon twierdząc że jest sprawny bez otwierania go, to tak z 2-3 dni pewnie