Wpis z mikrobloga

Mireczki pomocy.

Czy są wśród nas właściciele telefonów marki OPPO? Dostałem fabrycznie nowy Oppo Reno 5z 5g i problem jest już na starcie bo zwyczajnie nie da wykonać się aktualizacji i telefon leży na 2 letnim sofcie. Tak jak mówię telefon jest fabrycznie nowy nic nie instalowałem ani nic. W każdym razie pobiera aktualizacje, weryfikuje ją a następnie startuje update ale po 10 sekundach go uwala. Czyściłem już managera pobierania i managera updatów ale #!$%@? to dało. Ściągnąłem tez ColorOS Upgrade Tool V1.0.11 ale jest to samo zaciąga wrzuca na tel, na tel próbuje instalować i po chwili dupa.

Co ciekawe nie zaciąga najnoszego softu (normalnie tel dostał update do androida 13 a wrzuca aktualizację z 11 na kolejną wersję 11).

Miał ktoś z czymś takim do czynienia?

Dodam że chciałem wejść na jakiś czat z oppo (bo takowy mają) ale człowiek próbuję coś nacisnąć na chacie to uwala sesję (to fajny chat) a no i przy okazji nie ma jakiejś oficjalnej strony żeby zaciągnąć najnowszego zipa z softwarem i wrzucić przez recovery a nie chcę się bawić w jakieś rooty itp (a właściwie nie mogę bo właśnie po to dostałem tel żeby nie był zrootowany).

#pomocy #mobile #android #oppo #aktualizacja #update #problem #pytaniedoeksperta #pytanie #telefon #smartfon #smartfony
  • 3