Wpis z mikrobloga

@tabi1991: sterownik i wyswietlacz to nie problem ale nie wiem czy jestes wystarczajaco zdolny by to zrobic, rownie dobrze mozna by caly zestaw nowy kupic zamiast sie z tym grzebac, bateria tez jakas fikusna

jakis rower komus #!$%@? XD wiec tyle jest ile moze byc czyli ladowarki tez pewnie nie masz XD

a ten przyglup zlodziej ktory to sprzedaje to pewnie nawet nie wie dlaczego to nie jezdzi, pewnie jest rozladowane
@twardy_kij W rozmowie akurat sam przyznał że zakupił go w Holandii ale może być kradziony bo właśnie nie ma tych komponentów co mówisz, a co jeśli chciałbym go używać do normalnej jazdy ma go sens jak myślisz?
@GrubyKociol: 500kg
@tabi1991 wyciagniesz baterie i przednie kolo itd to bedzie jezdzic jak zwykly rower

tyle ze widac ze kradziony ale jak ci nie przeszkadza? lepiej ogarnac ladowarke i zobaczyc czy elektronika wstaje bo moze dziala tylko zlodziej tego nie wie bo wiadomo ze przyglup kradl by wywiezc na handel do zlodziejskiej polski XD
@tabi1991: jak ma ladowarke? co jeszcze z nim ma? moze rzeczywiscie kupil XD zalezy, jak chcesz go sobie to swietny rower na zakupy, ot tyle ze trzeba sporo sie nagrzebac i wsadzic w niego z 300zl pewnie, jak nie umiesz to musialby ktos za ciebie to rozebrac

ciekawe czy w polsce nie kradziony XD bo jak w holandii to pol biedy, jak w polsce to cie jeszcze zlapia i ci go
@twardy_kij: Jednak sobie chyba daruje ten zakup xD Chłop widzę na koncie ma więcej rowerów więc jakby szło tanim sposobem to zrobić to zapewne by to zrobił, a do tego kradziony więc czułbym się nie swojo na nim ^^
@tabi1991: no oni sprzedaja pewnie na sztuke bez patrzenia, na ch on ma sie w tym grzebac jak dowoza nastepne, wziety z ulicy i taki przyjechal bez niczego. to nie chodzi o to ze nie umie i ze to by bylo drogie tylko o to ze on sie kompletnie na tym nie zna, jak to zlodziej, byle szybciej sprzedac a ze jest troche nietypowy to juz go nawet nie probuje drozej
@tabi1991: silnik elektryczny ma, a uniwersalny sterownik z displayem to na aliexpres koszt ok 500zł. Gorzej z baterią, zrobić taką żeby fabrycznie pasowała do środka ramy (można apisać do producenta czy ma takie na sprzedaż) ale zawsze można zrobić customa z doczepianym, uniwersalnym pojemnikiem. Jakby mi takiego sąsiad zaoferował za 800zł na miejscu i widziałbym co kupuję to bym brał, ale jakbym miał zamawiać z neta, czekać, i nie być pewnym
@tabi1991: @cotyotymwiesz a to jak ma baterie to git, nawet jeśli jest trupem to wystarczy wymienić ogniwa, najważniejsze że obudowa jest. Serio, ja byłem totalnym debilem jeśli chodzi o elektryki, ale po spędzeniu kilku godzin na forum o tej tematyce, sam ogarnąłem 3 trupy, które kupiłem po 300-400zł i to śmiesznym kosztem w porównaniu do sprawnych, tych samych modeli chodzących po 1000€. No ale trzeba do tego mieć odrobinę czasu bo
@Plp_: słuchaj, jeśli jesteś w stanie odratować taki rower i dać jakąś gwarancję to chętnie Ci jeden podeślę. Dokładnie coś takiego:
https://www.olx.pl/d/oferta/rower-elektryczny-koga-e-light-na-osprzecie-deore-xt-regenerowany-aku-CID767-IDKJ4yE.html

..bo mój ojciec kupił taki na jakimś targu za 1,5tys w super stanie tylko jak się okazało bateria po 2-3km świeci się na czerwono i koniec jazdy. Z tego co dzwoniłem po wszystkich możliwych serwisach to takich baterii nie da się naprawić, bo nie da się przeprogramować sterownika czy