Wpis z mikrobloga

@iryss: Dlaczego mnie obrażasz? I co mnie jeszcze bardziej zastanawia - czemu nazywasz mnie czerwonym? Z powodu czapki w avatarze czy koloru nicka? Bo chyba innych argumentów nie znajdziesz...
  • Odpowiedz
@parachutes: obrażam? nie bądź śmieszny. uczucia wyższego rzedu przypisane są tylko ludziom z charakterem :) i nie obrażam tylko przedstawiam opinię i prawdę
  • Odpowiedz
@iryss: Tak, obrażasz. "Stul pysk motłochu czerwony" to zwrot bardzo agresywny i jednocześnie oszczerstwo. Przedstaw choć jeden argument, że masz prawo mnie w ten sposób wyzywać.

Na jakiej podstawie w ogóle w Twojej chorej głowie zrodziła się myśl, by nazwać mnie "czerwonym motłochem"? Chciałbym spróbować zrozumieć Twój tok myślenia, jeśli w ogóle takowy się w którymś momencie pojawił. Walczę z polskością? Donosiłem na kogoś? Głosuję na Millera? No przedstaw swoją argumentację.
  • Odpowiedz
@iryss: W takim razie zgłaszam Twój post i mam nadzieję, że jak następnym razem kogoś obrazisz w tak brutalny i nieuargumentowany sposób - a jestem prawie pewien, że do tego dojdzie, bo zachowujesz się w tej chwili jak smarkaty troll, który potrafi jedynie rzucać wyzwiskami - zostaniesz permanentnie usunięty ze społeczności wykopu. Mam nadzieję, że chamstwo i szczeniackie ataki nie będą tutaj tolerowane.
  • Odpowiedz
@parachutes: pryt


@iryss: No, chyba za dużo tych pryt wypiłeś. Szkoda, że masz też alergię na myślenie i nie jesteś w stanie sklecić dwóch zdań zawierających argumenty i nieobrażających rozmówcy. Tak czy siak, niespodzianki nie było.
  • Odpowiedz