Wpis z mikrobloga

Mirki, pomóżcie. Szukam domku na około 10-12 facetów do wynajęcia na weekend gdzieś we wschodniej części #mazury w terminie 9-11 czerwca.

Jedyne wymagania:
- samodzielny dom na wyłączność
- blisko jeziora
- żeby na głowę nie kapało

Dom ma być samodzielny, bo ekipa chce odpoczywać co prawda kulturalnie, ale po co ktoś ma się na kogoś skarżyć, że hałas, czy coś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Mamy wspaniałą miejscówkę, ale taką naprawdę idealną, która wpisuje się w powyższe założenia, niestety w tym terminie jest już zajęta i nie możemy znaleźć nic podobnego. Z pokojami we współdzielonych domkach, czy z jakimiś siedliskami gdzie jest po kilka domków letniskowych, mamy kiepskie doświadczenia. Chodzi o komfort, nikt nie będzie handlował uranem z Czeczenami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytam tutaj, bo może ktoś z lokalsów zna jakieś fajne miejsca. Takie z reguły nie ogłaszają się na bookingu, czy gdzieś, co najwyżej olx i fb, ale i to nie wszyscy.

#elk #augustow #orzysz #turystyka #kiciochpyta
  • 7
@Wamp0302 no owszem, że nie, ale czy to ma aż tak duże znaczenie dla ogólnej treści mojego pytania? otagowałem Augustów, bo interesuje mnie również ten obszar :)
@Majku_: no ma, bo pisząc obszar Orzysza i Augustowa to tak jakbyś mówił, że szukasz noclegu w okolicach Tatr i podał za obszar Kraków. Więc ma bardzo duże, wręcz kolosalne.

+ to że Augustów ze wszystkich okolicznych miejscowości to najgorszy możliwy wybór na odpoczynek, nawet jeśli to zamknięte grono.
@Wamp0302 już dajmy spokój nazewnictwu, tagi dodałem swiadomie i wiem, o jaki obszar mi chodzi, okolice Giżycka i Olsztyna mnie nie interesują :)
a co do samego Augustowa - im bardziej zapadła i ustronna wieś, tym lepiej, nie zależy nam na centrum ośrodków turystycznych
@Wamp0302 no jasne, ale tag dodałem, gdyby np ktoś znał jakieś fajne, odpowiednie miejsce nad jeziorem Serwy, czy gdzieś tam. Nie znam okolicy, nie wiem, czy są jakieś zaciszne, odludne miejsca, ale lokalizacja pasuje, dlatego pytam, spokojnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Cierzpięty- odludnie,nad jeziorem, cisza i spokój. Domki samodzielne. Bardzo fajne miejsce dla ludzi, którzy chcą odpocząć na łonie natury. Jak chcesz Mazury i luksus to Gołębiewski w Mikołajkach :D