Wpis z mikrobloga

cześć

ponieważ za tydzień steamowa wiosenna wyprzedaż chciałbym się dowiedzieć od kogoś obeznanego kto posiada i gra w nowe Call of duty mw 2 jak obecnie wygląda sytuacja na multiku tej gry i nie mam na myśli darmowego warzone 2 które jest częścią tej gry a sam multik w cod mw 2 typu deathmatches itp.

czy jest sens wydać na to 220zl czy kupić sobie coś innego? czytam recenzje na steami i z grzechów głównych narzekają na licznych cziterów, na bugi, na disconecty serwerów wiec jak to faktycznie obecnie wygląda? pograłbym w tego typu multika bo CS go mi się już znudziło :)

#steam #gry #codmw2 #callofduty
  • 6
@mohawk
Bugów już nie widzę osobiście w zasadzie albo problemów. na początku tej gry było bardzo źle, co dwie mapki crash do pulpitu, ale naprawili to.

disconnecta nie widziałem chyba nigdy w tej grze podczas gry. nie wiem czy ludzie nie mają tu na myśli rozbicie lobby i szukanie nowego po mapce, ale to nie bug tylko mm który uznał, że ludzie są źle dobrani pod kątem skila i trzeba ich przerzucić
@mohawk:
Z minusów to:
- Ciągle są jakieś bugi typu przyciski w menu nachodzą na siebie i nie da się ich kliknąć (widocznie w wersji angielskiej wszystko wyglądało git więc olać resztę)
- Ziarniste cienie, których nie da się ogarnąć chyba, że grasz w 4k i max ustawienia (wina silnika gry)
- Na premierę ciągle mi wywalało grę na pulpit mimo że wszystkie sterowniki miałem zaktualizowane, po kilku miesiącach znowu mi
@10129: @HouseBrand dziekuje bardzo za odpowiedzi

aby jedno ostatnie pytanie - czy w death meczach nie brakuje graczy i szybko wyszukuje dobiera gre?
bo ciezko mi stwierdzić ile osób gra na steamie jeśli licznik osób grających jest wspólny z tymi co grają za darmo w warzone 2
no i chyba serwery są wspólne dla ludzi ze steama oraz battleneta?
@mohawk: wszyscy grają razem, nawet z konsolowcami. co wcale nie jest takie fajne bo na konsolach aim assist to bardziej aimbot w tej grze

ludzi nie zabraknie, to najnowszy cod, w to zawsze gra pelno ludzi.

czy w death meczach nie brakuje graczy i szybko wyszukuje dobiera gre?

nie brakuje, czy szybko? teraz o 8 z stoperem 35s od kliknięcia start do ładowania, częściowo bo uparcie szukał najpierw gier na 30
@mohawk: ja nie wiem czemu nie zagrałeś w otwarte betę za darmo aby sprawdzić.

gra jest dobra ogólnie, ale czy Ci podpasuje to inna sprawa. jak lubiłeś black ops albo cold war (w sumie to też bo..)to możliwe, że nie - tu się szybciej ginie. ja np o ile coda lubię to ostatnie cold war i vaguard za darmo nie mogłem się zmusić grać dłużej niż dwie godziny jak były darmowe