Wpis z mikrobloga

#motocykle
Murki, czy ktoś z was korzystał z firmy Robert Ozon? Kupiłem ostatnio używaną kurtkę skórzaną i chciałbym ją oddać do czyszczenia/renowacji. Chłop mówił, że szlifu nie było, no i tak też wygląda, ale sama kurtka ma ok. 10 lat (a premiera była chyba w 2010), jest trochę zdartych miejsc, wychodzących nitek, przetarć na skórze/odblaskach, no ale się trzyma nieźle, podszewka i zamki eleganckie. Jest jeszcze garb, ale chłop wyciągnął, bo mu przeszkadzał i nie mógł plecaka założyć, a ja natomiast myślałem, żeby z powrotem go zamontować, ale czy taki garb ma jakikolwiek sens, jeżeli nie jeździ się po torze? Bo jakbym miał zapłacić drugie tyle, to już lepiej sprzedać tą i wtedy kupić co innego. Korzystał ktoś z tej firmy?
obuniem - #motocykle 
Murki, czy ktoś z was korzystał z firmy Robert Ozon? Kupiłem os...

źródło: PYAo0zYkRCyMZgaAazUfj-ctIGxhFHL3a0dGea3S-Us

Pobierz
  • 4
@obuniem: Ja naprawiałem kurtkę po szlifie w firmie RobertOzon i nie jestem zadowolony. Na początku wszystko wyglądało pięknie, ale skóra która była wstawiona w okolicach łokcia zaczęła pękać po miesiącu używania kurtki. Zgłosiłem reklamację na wykonaną usługę, poproszono mnie o odesłanie kurtki do poprawy. Naprawa wygląda tak że popękana skóra została pomalowana farbą do skóry, wygląda to niezbyt estetycznie. Ze swojej strony nie polecam, może inni mieli więcej szczęścia do ich